PUBG vs Fortnite

İkisi bir mi? Biri fantastik diğeri realistik. Karşılaştırılamaz bile. Sırf gerçekçilik var diye PUBG demeniz?
Fortnite'da manyak gibi Build yapıyorum manyak gibi Aim'e sahibim, bambiler kötü oynuyor diye PUBG diyor zaten. 30 - 40 sayfalık konuya hoş geldiniz.

Vallahi fortinte yenetek gerekiyor ama aim konusuna katılmıyorum. PUBG daha çok aim istiyor bence.

Bir kurgu romanı gerçekliğine göre değerlendirirseniz tabii ki çuvallar. Fortnite fantastik yapıda bir oyun. Bence etkinlikleri ve oyunla yüksek derece ilgilenilmesi bakımından Fortnite.

Amerika'da Fortnite'a karşı nefretlik söz konusu. Çocuk oyunu falan yorumlar bulunuyor YouTube'dan. Bir çok çocuk oyunu var, tek Fortnite'ı bulmuşlar. Asıl konu, PUBG'i seçtim. Ben iki oyunu seviyorum ama gerçekliği sevdiğim için PUBG diyorum.

Sizce PUBG mi Fortnite mı daha iyi? Ben pek fanboyluk sevmem. Ancak ben oyunlarda az da olsa gerçekçilik aradığım için ben PUBG diyorum. Fortnite kötü değil ancak PUBG göze daha gerçekçi geliyor. Silahlar olsun, karakter olsun, dünyası olsun. Ama yine de ikisini de oynuyorum.

Fortnite çok veletçe geliyor bana PUBG daha iyi bence

Geri
Yukarı