PUBG vs Fortnite

İyi günler. Her iki oyunun da son halinin karşılaştırması yapılmamış. Fortnite'da çok çeşitlilik geldi bence daha kötü oldu hızlı koşma, first person dürbünlü tüfekler vs.
PUBG oynamayalı 1-2 ay oldu ama eminim oda eski tadı vermiyordur sizin de görüşlerinizi almak için bu konuyu açtım.
Öncelikle ikisininde çöp olduğunu söyleyeyim.
Hangisi derseniz tabiki de Fortnite çünkü PUBG'nin artık modası geçti ve hile sayısı fazla.
Fortnite'ta da eminim hile vardır ama Fortnite'ın getirdiği karakterlerle yaptığı marketting çok fazla.

İyi günler. Her iki oyunun da son halinin karşılaştırması yapılmamış. Fortnite'da çok çeşitlilik geldi bence daha kötü oldu hızlı koşma, first person dürbünlü tüfekler vs.
PUBG oynamayalı 1-2 ay oldu ama eminim oda eski tadı vermiyordur sizin de görüşlerinizi almak için bu konuyu açtım.

Fortnite'yi PUBG'den ayıran tek özelliği inşa (Build)dir ancak eklenen yeni mekanikleri ile çok inşa yapamıyorsanız sıfır inşa oynamanızı tavsiye ederim bilgisayarınız iyiyse ayarları da yükseltirseniz çok keyif alırsınız iyi akşamlar

Hocam ben açıkça görüşümü belli edeyim. Ben Fortnite oyununu 4. sezonda oynadım Mavi AR vardı onun yerine saçma sapan bir dürbünlü tüfek geldi. Hani Tre Rock gelmişti ya oyuna silahlar değişmişti onu kast ediyorum Fortnite o günden sonra bitti benim için.

Fortnite PUBG'den çok daha iyi ama yine de oynayacağım bir oyun değil. Apex bana göre piyasada ki en iyi Battle Royale oyunudur.

İkisi de kötü bence. Ama Fortnite düşmanı olarak PUBG derim. Fortnite sevmememin nedeni inşaat sistemi kanser ediyor. Adam basıyor tüm X C Z V tuşlarına Camii dikiyor mübarek.

Geri
Yukarı