PUBG vs Fortnite

İyi günler. Her iki oyunun da son halinin karşılaştırması yapılmamış. Fortnite'da çok çeşitlilik geldi bence daha kötü oldu hızlı koşma, first person dürbünlü tüfekler vs.
PUBG oynamayalı 1-2 ay oldu ama eminim oda eski tadı vermiyordur sizin de görüşlerinizi almak için bu konuyu açtım.
Pubg’nin grafikleri oynanışı her şeyi berbat oyunda bir tane elle tutulacak bir şey yok. Pubg’de zevk alamıyorum oynarken 5 dakika oynayıp daha bitmeden oyunu kapatıyorum. Fortnite’nin oynanışı çok daha akıcı grafikleri pubg’den daha iyi. Animasyon grafiği falan demeye gerek yok detaylı baktığınızda Fortnite’nin ışıklandırma vb. şeyleri daha iyi yaptığı görülebiliyor. PUBG ücretsiz değil diye daha iyi geliyordu şimdi ikiside ücretsiz ve Pubg hala oynanmıyor.
İkisi de kötü bence. Ama Fortnite düşmanı olarak PUBG derim. Fortnite sevmememin nedeni inşaat sistemi kanser ediyor. Adam basıyor tüm X C Z V tuşlarına Camii dikiyor mübarek.
İnşansız mod var.

Fortnite. PUBG çok yavaş. Profesyonele göre hızlıdır da. Bana göre Battle Royale oyunları sıralaması:

Apex Legends > Fortnite > PUBG > Warzone.
Warzone birkaç kez oynadım beklentim altında kaldı. Silahlar minnacıktı. Silah dürbünleri de enteresandı. Sanırım adam öldürdükçe gelişiyor. Çok da anlamadım sildim.

Fortnite. PUBG çok yavaş. Profesyonele göre hızlıdır da. Bana göre Battle Royale oyunları sıralaması:

Warzone birkaç kez oynadım beklentim altında kaldı. Silahlar minnacıktı. Silah dürbünleri de enteresandı. Sanırım adam öldürdükçe gelişiyor. Çok da anlamadım sildim.
Apex’in modası geçti ama iyi oyun. Uzun süreler oynanabilir sıkmıyor insanı. Ben Fortnite’yi 1. Sezondan 3. Sezona kadar oynayıp sildim. 7. Sezonda tekrar başladım ve 3 yıldır oynuyorum.:D

Hocam Warzone çok sağlam oyun. Çok emek istiyor, başta herkes içinizden geçiyor ama sonra tanrı gibi oluyorsunuz geliştikçe.

İyi günler. Her iki oyunun da son halinin karşılaştırması yapılmamış. Fortnite'da çok çeşitlilik geldi bence daha kötü oldu hızlı koşma, first person dürbünlü tüfekler vs.
PUBG oynamayalı 1-2 ay oldu ama eminim oda eski tadı vermiyordur sizin de görüşlerinizi almak için bu konuyu açtım.

Fortnite.

Hocam ben açıkça görüşümü belli edeyim. Ben Fortnite oyununu 4. sezonda oynadım Mavi AR vardı onun yerine saçma sapan bir dürbünlü tüfek geldi. Hani Tre Rock gelmişti ya oyuna silahlar değişmişti onu kast ediyorum Fortnite o günden sonra bitti benim için.
Fortnite'da mahzen sistemi var. Silahlar sürekli mahzene kaldırılıp çıkarılıyor. Oyunda sürekli bir değişiklik var. Aynı kalmıyor, sürekli çeşitli silahlarla oynuyorsun.

Bana sorarsanız tabii ki Fortnite ama artık ondanda zevk alamıyorum 4 ve 5. sezonlar oyun çok iyiydi her gün en az 5 saat oynardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı