PUBG Yükleme ekranında fazla bekleme sorunu

Ostrich

Hectopat
Daha fazla  
PUBG'ye gelen son güncellemeden sonra oyuna girerken oyun yükleme ekranında çok fazla bekliyor. 940M olan PC'de arkadaşım benden daha önceden giriyor ama bende 940MX olmasına rağmen, uçağa bindikten sonra oyun ekranı geliyor. PC özelliklerim;
  • i5 6200u
  • Nvdia Geforce 940MX
  • 8 GB DDR3 RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin bu oyun için oldukça yetersiz diyebilirim. SSD ye kurmanın bir yararı olabilir ancak sistemini yükseltmelisin ben 1050Tİ ile zor oynuyorum.

@whitewine arkadaşımız HD 5870 ile PUBG test etmişti ve tatmin edici değerler almıştı. Siz nasıl GTX 1050 Ti ile zor oynuyorsunuz onu çözemedim.

@whitewine arkadaşımız HD 5870 ile PUBG test etmişti ve tatmin edici değerler almıştı. Siz nasıl GTX 1050 Ti ile zor oynuyorsunuz onu çözemedim.
Şöyle k,i son güncellemeyle birlikte kenar yumuşatma ve dokuyu yükseğe alıp diğerlerini en düşükte oynayabiliyorum ve ancak böyle 60 FPS'i geçebiliyorum. Bence GT 940MX bu oyun için yeterli ancak oyundaki optimizasyon dolayısıyla yetersiz kalacaktır.

Şöyle k,i son güncellemeyle birlikte kenar yumuşatma ve dokuyu yükseğe alıp diğerlerini en düşükte oynayabiliyorum ve ancak böyle 60 FPS'i geçebiliyorum. Bence GT 940MX bu oyun için yeterli ancak oyundaki optimizasyon dolayısıyla yetersiz kalacaktır.
Evet önceden böyle bir sıkıntı yoktu son güncelleme ile bekleme alanları değiştiği için böyle bir sorun başladı. Ama arkadaşımın PC'sinde GT 940M var ve benden daha erken giriyor. Onun için sordum. Cevaplarınız için teşekkürler.

Sorun hala devam etmekte. Gelecek güncellemeyi mi beklemeliyim yoksa sistemimden dolayı mı? Forumda biraz gezdim aynı hataları alan kullanıcılar var. Gelecek güncellemeler bu sorunu çözer mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı