PUBG Yüksek FPS'de Kasma Sorunu

RqeX

Hectopat
Daha fazla  
PUBG'de yüksek ayarlarda 40 FPS falan alıyorum fakat oyun menü de bile fena bir şekilde kasma denmez, resmen donuyor. Acaba nedeni nedir? En düşükte 100-120 FPS'de bile böyle. Ekran kartı sürücüm güncel. Bir tek PUBG'de oluyor RAFT, CSGO ve LOL'de bir sorun yok.

R3 2200G ve MSI RX460 4GB
Internet
Başlıca olarak sürücülerin güncel mi? Sistemini yazabilir misin? Bir ihtimal, internet veya aşırı tozlanmadan olabilir.
Internet speed test sonucum 23 mbit. Sistem ise yeni 2 tane sürücü de "!" işareti var ama hangisini olduğunu unuttum. Eve gidince bakacağım
Internet
Başlıca olarak sürücülerin güncel mi? Sistemini yazabilir misin? Bir ihtimal, internet veya aşırı tozlanmadan olabilir.
Internet speed test sonucum 23 mbit. Sistem ise yeni 2 tane sürücü de "!" işareti var ama hangisini olduğunu unuttum. Eve gidince bakacağım

Dosya Ekleri

• 123213.png
    123213.png
    14,1 KB · Görüntüleme: 109
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı