PUBG'de 200 TL civarı kazanabileceğiniz Yaz Başı Giriş Etkinliği başladı

Sağ olsunlar düzenli Amazon Prime'da da anahtar verdikleri için anahtarlar 10 TL'de sabit geziyor. Herhalde 1 yıla ancak 30 TL'yi bulur. Pubg Plus şartı koymadıkları için oyunun piyasasını öldürdüler.

Siz yine sakladınız. Bütün keyleri sattım 1 gün sonra hepsi +5TL yedi.
30 TL'lik anahtarları PUBG Plus olmadan herkese dağıttılar bot hesaplar aldı götürdü anahtarları depoladı 3 haftadır fiyatlar 10 TL. Amazon Prime'da bu ay anahtar veriyor anahtar fiyatları yine 10 TL altını boylar. Firma akılsız ki versene sadece PUBG Plus'ı olana insanlar 2. hesaplarına gidip anahtar depolamasın. 1 yıla 30 TL olsa iyi diyorum firma pazarının içinden bir güzel geçti. Kışa kadar beklerim sonra satıp satmayacağımı düşüneceğim.

1.5 aya 20leri görür demiştim benim de umudum kalmadı bu hafta elimden çıkarıp birkaç oyun aldım. Millet kaç hesapla topladıysa piyasa darma duman oldu ciddi ciddi.

30 TL'lik anahtarları PUBG Plus olmadan herkese dağıttılar bot hesaplar aldı götürdü anahtarları depoladı 3 haftadır fiyatlar 10 TL. Amazon Prime'da bu ay anahtar veriyor anahtar fiyatları yine 10 TL altını boylar. Firma akılsız ki versene sadece PUBG Plus'ı olana insanlar 2. hesaplarına gidip anahtar depolamasın. 1 yıla 30 TL olsa iyi diyorum firma pazarının içinden bir güzel geçti. Kışa kadar beklerim sonra satıp satmayacağımı düşüneceğim.

Vallahi Türk Telekom ev internetine sahip kullanıcıları da 500gcoin veriyor oradanda aylık 2 tane alıyorum. Bir de bu anahtarları satma nedenim 10 kapsül açıp batmıştım direkt bunları satıp aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı