PUBG'de 200 TL civarı kazanabileceğiniz Yaz Başı Giriş Etkinliği başladı

hocam oyuna girişten 2000 G-coin geldi. bende pubg plus yok nasıl kullanabilirim bu g coinleri para kasmak için?
Steam pazardan 8 tane Desperado veya Triumph Crate alıyorsun, oyuna girince mağaza kısmında 2 tane anahtar görünüyor hangisi kafana yatarsa onu al.

IMG_20230812_143154.jpg
IMG_20230812_143209.jpg

Kapsüller ile anahtarların ikisini de 3 ay bekletsek anahtarların daha çok kar yapacağını düşünüyorum.
Anahtarların çıkabileceği fiyat sınırlı çünkü oyun içinde satılıyor. Kapsüller öyle değil, kalkacak ve talep arttıkça değerlenecek. Stok durumu fazla diyebilirsin ama anahtarların da stok durumu normalin epey üstünde. Uzun zamandır takip ediyorum ve ilk defa bu kadar düştüğünü gördüm. Benzer etkinlikler önceden de olmuştu.

Anahtarların çıkabileceği fiyat sınırlı çünkü oyun içinde satılıyor. Kapsüller öyle değil, kalkacak ve talep arttıkça değerlenecek. Stok durumu fazla diyebilirsin ama anahtarların da stok durumu normalin epey üstünde. Uzun zamandır takip ediyorum ve ilk defa bu kadar düştüğünü gördüm. Benzer etkinlikler önceden de olmuştu.
Hocam steam 5 dolar olayını(pazarda item satılamıyor) da hesaba katarsak bu 2000 G Coini nasıl paraya çevirebiliriz

Yeni konular

Geri
Yukarı