PUBG'de düşük ses sorunu

hasanerdnc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi PUBG oynarken sesler çok düşük geliyor. Youtube'den PUBG ile ilgili bir video izlerken sesler aşırı yüksek geliyor kısmak zorunda kalıyorum ancak ben oyuna açıp girdiğimde sesler oldukça düşük. %100 ses seviyesinde sesleri duymakta zorlanıyorum. CS GO oynarken sesi %50 den fazla açamıyorum bile yardım ve önerileriniz bekliyorum. Denediğim yollar ise şöyle ;

Gürültü dengelemeyi açtım işe yarıyor fakat bu kezde ayak sesleri yüksek gelip yanımdaki ateş eden adamın silah sesi gelmiyor.
Ses karıştırıcısından sesi kontrol ettim.
Ses sürücüsünü silip tekrar yükledim.
Oyunu silip tekrar kurdum ancak sorunum düzelmedi. Kullandığım kulaklık ise SS Arctis 3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yeni aldım kulaklığı bana sesi az geldi müzik dinlerken gayet iyi ama pubg ye girdiğim zaman çok az sesi zor duyuyorum ayak seslerini performans a aldım programdan yine aynı ekolayzr da tizleri yükseltince anca duyuyorum ozamanda ses bozuluyor kalitesizleşiyor yardım.

Bende yeni aldım kulaklığı bana sesi az geldi müzik dinlerken gayet iyi ama pubg ye girdiğim zaman çok az sesi zor duyuyorum ayak seslerini performans a aldım programdan yine aynı ekolayzr da tizleri yükseltince anca duyuyorum ozamanda ses bozuluyor kalitesizleşiyor yardım.
sorununa çözüm bulabildinmi? Aynı sorunu yaşıyorum

Bu soruna bi çözüm bulabilen yokmu ya? Reditten de baktım bi sonuç yok cs go da %50 açamıyorum sesi. PUBG'de %100 de odada biri konuşunca ayak seslerini duyamıyorum??

Bende de SS Arctis 3 var. Pubgde diğer oyunlara nazaran daha az ses geliyor.Bizim yapabileceğimiz bir şey yok sanırım. Pubg'nin veya Steel seriesin update getirmesi gerekiyor diye düşünüyorum.
Çözümü varsa yorum olarak atarsanız sevinirim.

Aklıma son olarak oyun içi Sesli iletişimi kapatmak geliyor. Bazı oyunlarda Sesli iletişimi kapatınca ses baya artıyor.

Screenshot.png

Bende yeni kulaklık aldım (hyperx revolver s)

Youtube vb yerlerde inanılmaz ses çıkıyor fakat pubg de daha kısık.

Tek bende olan 1 sorun değil demek ki..

Çözümü bulan varsa lütfen aydınlatsın bizi..

Arkadaşlar herkezin farklı kulaklıkla aynı sorunu yaşamasının altında yatan sebep driver veya kulaklık değildir. Herkezde farklı kulaklık var sorun aynı. Demekki sıkıntı oyundan kaynaklanıyor. Son gelen update ile yine birşeyleri bozmuş olabilirler malesef acı ama gerçek. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı