PUBG'de En İyi Silah Sizce Hangisi?

UMP veya Vector, zira yakın mesafeden seviye 3 zırh dahi kullansanız zırhı delip geçiyor ve çok hızlı öldürüyor. Güzel oynayanların elinde AK-47 ile rahatlıkla kapışır.
Vectör'e Uzun şarjör ekle bide tadından yenmez :)
VSS'den birazcık hoşlanıyorum aslında :) fena silah değil yani ama sorunun cevabı bana kalırsa kesinlikle 4/8X Scope + Scar-l Full set. Uzak mesafeden yerinin tespit edilmesi çok zorlaşıyor.
Vss hoş silah ya mermilerin gidişini görüyorsunya kendimi dağ komando gibi hissediyorum :D

@Ulunay Evet fire rate'i çok yüksek ve yakın mesafede çok tehlikeli bir silah ama iş 3 seviye zırh ve kask delme olayına girince işin rengi silahlarda değişiyor onu belirttim.

Ben AUG aldığımda kullanamıyorum. Aşırı sekiyor gibi geliyor bana. Bence oyundaki en iyi silah kesinlikle ve kesinlikle AKM. Şahsen QBZ de güzel ama sesi çok kötü olduğu için kullanamıyorum. :)

En iyi silahı bilmem ama M416'dan uzak durun. Yakın geçmişte en favori silahtı fakat artık fazla numarası kalmadı. Hem mermi dağılımı hem de hasarı düşürüldü. Kontrol edebiliyorsan Beryl, edemiyorsan AKM güzel olabilir.

Geri
Yukarı