PUBG'deki En İyi Silah Hangisi?

Eğer kontrol edebilirseniz Beryl M762 en iyisidir. AKM'den 2 damage az vurur ama M416 kadar seri sıkar. Eklentileri fulledin mi çok efsanedir. Ve SKS'yi ne zaman fullesem 1X takar AR taruz silahı yaparım onu.

Son düzenleyen: Moderatör:
1'nci silah olarak kesinlikle bulursam Mini14, Kar98 ya da M24. Droplara genelde gitmem. Bu yüzden AWM kullanmıyorum. Drop dışında çıkmıyor sanırım. Mini14'e 3x'den aşağı, diğerlerine 4x'den aşağı takmıyorum genelde.

2'nci silah olarak Beryl ya da HK416 (oyundaki adı M416) + 3x ya da 4x en iyi kombinasyon. Nadir durumlarda HK'ya 6x takıp (8x maalesef takılamıyor) tek atış modda 1'nci silah olarak kullandığım da oluyor. Ancak olmamasını tercih ederim. Eğer bulamadıysam pek tercih etmesem de AKM ya da UMP (hoş, H&K gerçek adının kullanılmasına izin vermiş).

3'üncü silah olarak eğer bulursam tercihim Glock 18C (oyundaki adı P18C) ya da kesinlikle Skorpion. Çünkü otomatik oldukları için motorla giderken de çok işe yarıyor (motorda ağır silah kullanılamıyor). Eğer yoksa revolverlar hariç diğer tabancaları da alırım.

4'üncü silah olarak tava. Kurşun geçirmez olduğu ve koruduğu yönünde bir şehir efsanesi var. Gerçek mi acaba? Henüz bir hayrını görmedik ya da ben fark edemedim...

Diğer silahları almıyorum ya da kullanmıyorum. Diğerleri ancak kalabalık yerlere inildiyse anlık olarak gerekebilir. Ancak bu nadiren oluyor. Kimsenin olmadığı ıssız yerlere inmeyi tercih ederim. Fakat oralarda bile bazen botlar çıktığından gerekebiliyor (sadece PUBG Lite´da). Bunun dışında tercih etmiyorum.

Daha önceleri Groza ve AWM demiştim ancak fikrim değişti MK14 oyundaki en iyi silah. Elinizde MK14 varken başka birşeye ihtiyacınız yok hem AR hem DMR olarak kullan şahsen ben öyle yapıyorum. MK14 + red dot + 3x + 8x = ölüm makinası.

Yeni konular

Geri
Yukarı