PUBG'de RX 6400 kullanımı çok düşük

Ekran kartı sürücülerinizi güncellemeyi deneyin. Sisteminiz fubg yi rahatça kaldırır. Düşük ayarlarda gayet akıcı oynamanız gerekir. Oyun grafik ayarlarınızı da kontrol edin.
Oyundaki bütün grafik ayarlarını en düşüğe ayarlayın önce. Öyle kontrol edin.
Pubg yüksek ayarlarda dağlam sistem istiyor. Bu yğzden belki bazı grafik ayarlarınız belkide yüksekte kalmıştır.

Ekran kartı sürücülerinizi güncellemeyi deneyin. Sisteminiz fubg yi rahatça kaldırır. Düşük ayarlarda gayet akıcı oynamanız gerekir. Oyun grafik ayarlarınızı da kontrol edin.
Oyundaki bütün grafik ayarlarını en düşüğe ayarlayın önce. Öyle kontrol edin.
PUBG yüksek ayarlarda dağlam sistem istiyor. Bu yğzden belki bazı grafik ayarlarınız belki de yüksekte kalmıştır.

Ekran kartımı daha bu sabah güncelledim hocam. AMD'nin dün sunduğu 23.10.1 sistemine. Oyun içine baktığımda tüm ayarlar düşük te bile değil çok düşüğe çekmişim hepsini ama çözülmedi.

Arkadaşlar konuyu tekrar hortlatıyorum ama sorunumu çözdüm sanırım. Gelişmiş ayarlar sekmesinde bulunan işleme ölçeği kalitesi kısmını 70'den 110'a çektim. Hem görüntü düzeldi. Hem de darboğaz kayboldu. Işlemci ve ekran kartı kullanımı daha dengelenmiş oldu. 60 FPS Full sabit düşük ayarlarda oynayabiliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı