PUBG'de Son Zamanlarda Çökme Problemi

Eray39

Hectopat
Daha fazla  
Son iki gündür 2-3 oyunda bir çökmeler yaşanıyor. Bilgisayar 4-5 gün önce formatlandı. Az önce ard arda 2 kere çökme oldu. Tam çözümü nedir? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son iki gündür 2-3 oyunda bir çökmeler yaşanıyor. Bilgisayar 4-5 gün önce formatlandı. Az önce ard arda 2 kere çökme oldu. Tam çözümü nedir? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Attığın formatla alakası olduğunu düşünmüyorum. Pubg bozuk oyun. Her güncellemede 1 bug fixleyip 2 tane yeni bug yaratıyorlar. Diğer oyunlarda da aynı sorun oluyorsa bilemeyeceğim. Bu arada bende yeni güncellemeden beri crash yiyorum. İlla birşey yapmak istiyorsan Steam kütüphanenden PUBG oyun dosyalarını doğrulama yapabilirsin. Ama dediğim gibi oyun bozuk. :)

Attığın formatla alakası olduğunu düşünmüyorum. Pubg bozuk oyun. Her güncellemede 1 bug fixleyip 2 tane yeni bug yaratıyorlar. Diğer oyunlarda da aynı sorun oluyorsa bilemeyeceğim. Bu arada bende yeni güncellemeden beri crash yiyorum. İlla birşey yapmak istiyorsan Steam kütüphanenden PUBG oyun dosyalarını doğrulama yapabilirsin. Ama dediğim gibi oyun bozuk. :)
Dosya Bütünleme yaptığım halde sorun devam ediyor maalesef. :) Bakalım kendi kendine düzelmesini bekleyecez gibi gözüküyor. Tam çözümü yok gibi zaten.
Bende bir sorun olmuyor. Bi ara gerçekten her oyun crash yiyordum. Düzeldi şimdi maşallah diyelim. :D
Bende de düzelir inşallah. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı