PUBG'de Yayıncılar Gibi Yenilmez Olmak

Alfirk

Kilopat
Merhaba arkadaşlar PUBG oyununda iyi oynamak istiyorum, hatta yayıncılar gibi yenilmez gibi oynamak istiyorum.
Yani şimdi bu bendeki çekememezlik vb. falan değil. Sadece hayret ediyorum bu yayıncılar nasıl her girdiğini oyunda kazanıyor? İsim vermem gerekmiyor biliyorsunuz bizim yayıncıları.
Yani YouTube'dan bakıyorum, her videoda kazanıyorlar.
Ben bazen çok sağlam oynuyorum bazen çok çok kötü olup yeniliyorum.
Onlar ise hiç yenilmiyor.
Bunu nasıl başarıyorlar? Donanım avantajı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle her oyunu kazanamıyorlar tabii ki. Youtube' ye de genelde yendiği oyunlar montajlanıp yükleniyor. Nasıl iyi oynadıklarına gelirsek donanım avantajı az da olsa vardır elbet lakin başlıca sebebi tecrübe, deneyimdir. Kim bilir kaç saat geçirdiler FPS oyunlarında veya PUBG' de. Mouse kontrolleri oldukça iyi olduğundan dolayı iyi oynuyorlar diyebiliriz.

Bu yayıncılarda veya youtuberlarda anlam veremediğim bir olay var, adam iyi oynayabilir lafım yok ki oynuyorlar da gördüğüm kadarıyla ancak, her ne kadar yüksek elolarda oynasalar da karşılarına çoğu zaman kör sakat adamlar geliyor, 4 kişi bir yayıncıyı indiremiyor mesela hayret ediyorum, düşük elolarda bile bu kadar salaklarına rastlamıyorum ben nasıl böyle salaklar karşısına gelebiliyor anlam veremiyorum. Keşke benim karşıma da bunlar gelse de oyuncuymuşum gibi hissetsem diyorum 😁

Onlar bile yenilmez değil 🙂

Öncelikle keyif almak için oyna, ardından bunları düşün. Sürekli farklı silahlar ve farklı eklentiler ile oyna, 3-4 maçta bir 10-15dk ara ver. Sinirlenince vs. aynısı geçerli.

DPI ayarını düşük tut ve alış, zamanla azalta azalta alışmayı dene yoksa evi turlarsın 😂 Kendin zaten en iyi ayarı bulacaksın.

Ayrıca kafan boş olmalı yarın ödev var, borç nasıl ödenecek vs. ile dolu kafa ile girersen zaten oynayamazsın. Kendinde fark etmişsindir.

Bunları sana yazıyorum, sabah akşam 1 doz al. 2-3 ay içinde güzel noktaya gelirsin.

Onlar bile yenilmez değil [emoji846]

Öncelikle keyif almak için oyna, ardından bunları düşün. Sürekli farklı silahlar ve farklı eklentiler ile oyna, 3-4 maçta bir 10-15dk ara ver. Sinirlenince vs. aynısı geçerli.

DPI ayarını düşük tut ve alış, zamanla azalta azalta alışmayı dene yoksa evi turlarsın [emoji23] Kendin zaten en iyi ayarı bulacaksın.

Ayrıca kafan boş olmalı yarın ödev var, borç nasıl ödenecek vs. ile dolu kafa ile girersen zaten oynayamazsın. Kendinde fark etmişsindir.

Bunları sana yazıyorum, sabah akşam 1 doz al. 2-3 ay içinde güzel noktaya gelirsin.
Hahaha, doktor hastasına reçete yazmış. Güldürdün beni akşam akşam :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlar da her maçı kazanmıyor. Kazandıkları maçı Youtube'a atıyorlar.
Doğrudur evet o da olabilir.
Bu yayıncılarda veya youtuberlarda anlam veremediğim bir olay var, adam iyi oynayabilir lafım yok ki oynuyorlar da gördüğüm kadarıyla ancak, her ne kadar yüksek elolarda oynasalar da karşılarına çoğu zaman kör sakat adamlar geliyor, 4 kişi bir yayıncıyı indiremiyor mesela hayret ediyorum, düşük elolarda bile bu kadar salaklarına rastlamıyorum ben nasıl böyle salaklar karşısına gelebiliyor anlam veremiyorum. Keşke benim karşıma da bunlar gelse de oyuncuymuşum gibi hissetsem diyorum 😁
Aynen ya
Belki de yayıncı oldukları için iyi oynamıyorlardır, iyi oyuncu oldukları için yayıncı olmuşlardır. :)
Evet zaten öyle iyi oynadıkları için yayıncı oluyorlar. Mesela ben çok kötüyüm yayıncı olmam ama hadi hemen olunca da onlar gibi olamam.
Onlar bile yenilmez değil 🙂

DPI ayarını düşük tut ve alış, zamanla azalta azalta alışmayı dene yoksa evi turlarsın 😂 Kendin zaten en iyi ayarı bulacaksın.

Teşekkürler :) DPI 1000 iyi diye düşünüyorum. Yüksek olması, yani hassasiyeti oyundan kısmak daha iyi değil mi

Son düzenleme:
Öncelikle arkadaşların dediği gibi her maçı kazanmıyorlar. Ayrıca sen de o kadar oynasan onlar gibi iyi olursun. Her gün 3-4 saat yayın açıyorlar en kötü. Tüm o süre zarfında oynuyorlar. Oynadıkça gelişirsin unutma. Çok oynadıkları için iyiler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı