PUBG'den haksız ban yedim

Steam guard var ama adam nasil profesyonelse Steam guard'a mesaj bile gelmedi. Bence bu Steam'in bir açığı.
Yapma yaaaaav. Koskoca Steam'da açık var ve sadece senin hesabına girilip PUBG'den ban yedirtiyorlar bak sen şu işe. Durup dururken kimsenin hesabı çalınmaz kusura bakmayın. Bir daha dikkatli olun "bedava kostüm" adı altında Steam Guard kodunuzu kimseye vermeyin.

Son düzenleme:
Onu size sormak lazim.

Benim 12 senelik hesabima daha bir kere bile giris tesebbüsünde bulunmadilar. O da zamaninda Steam Guard olmamasina ragmen. Sistemde olan bir acik sadece birkac kullaniciyi degil, binlerce hatta milyonlarca kullaniciyi etkiler.

Böyle bir acik olsa neden sizin 37 oyunluk siradan bir hesabi calsinlar ki? Onlarca degerli hesap varken hem de.

Son düzenleme:
Onu size sormak lazim.

Benim 12 senelik hesabima daha bir kere bile giris tesebbüsünde bulunmadilar. O da zamaninda Steam Guard olmamasina ragmen. Sistemde olan bir acik sadece birkac kullaniciyi degil, binlerce hatta milyonlarca kullaniciyi etkiler.

Böyle bir acik olsa neden sizin 37 oyunluk siradan bir hesabi calsinlar ki? Onlarca degerli hesap varken hem de.
Demek istediğim bu değil, adam eposta ve şifre değiştirirken bana mesaj gelmemesi
ve ayrıca ben hiç bir siteye steam hesabımı vermedim (Steame bağlı olan siteler dahil).
Nasıl oldu bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı