Puff bar için hangi marka daha iyi?

Aso020

Femtopat
Ben bu hafta veya öbür hafta 10000 çekim vozol Gear puff bar almayı düşünüyorum. (450TL) sizin öneriniz nedir tek sefer alıp sürekli likitini değişip kullanacağım. Görünüşü de güzel bir şey önerirseniz sevinirim, ayrıca aroma da önerebilir misiniz adam gibi aroma öneren biri yok. (benim sevdiklerim buz nane karpuz çilek karpuz nane.) Sizin önerileriniz nelerdir?

Belli bir süre sonra coil yanar kullanamazsin vozol iyidir ama ben memnunum.

Vozol Gear almayı düşünüyorum vozol Gear için aroma önerilerin neler?

Belli bir süre sonra coil yanar kullanamazsin vozol iyidir ama ben memnunum.
eğer sürekli likitle ıslak tutar ve değiştirirsen likiti uzun süre kullanabilirsin diye biliyorum

Vozol Gear almayı düşünüyorum vozol Gear için aroma önerilerin neler?

Eğer sürekli likitle ıslak tutar ve değiştirirsen likiti uzun süre kullanabilirsin diye biliyorum.

Elektronik sigaranın çalışması için coilin yanması gerek ama puff tarzı aletlerde o coilden yok yani likiti düzgün kullansan bile 2 dolduruştan sonra o e sigaradan hayır gelmez
Aroma olarak da kivi, mango şeftali, yaban Mersin'i limon öneririm.

Puff olarak Vozol Bar RedBull/Energy Drink 1200 Puff 4ml 4.6% bunu kullandım. Redbullu'su epey iyiydi. Patronumuz getirtti. Onun vasıtasıyla içiyordum.
Blue razz Ice'da bayağı iyiydi.

Hocam Blue razz bence başlangıç için doğru olmaz cok boğazımı yaktı.

Elektronik sigaranın çalışması için coilin yanması gerek ama puff tarzı aletlerde o coilden yok yani likiti düzgün kullansan bile 2 dolduruştan sonra o e sigaradan hayır gelmez.
Aroma olarak da kivi, mango şeftali, yaban Mersin'i limon öneririm.

Hocam Blue razz bence başlangıç için doğru olmaz cok boğazımı yaktı.

Ben zaten sigara içen biriyim daha önce de 1 2 kere arkadaşlardan puf içtim ama vozol Gear da redbul aroması yok.
Karpuz çilek, nane veya flush ice almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı