Puff Bar patlar mı?

Hocam bir de şarjlıları deneyin aynı şekil. Dediğiniz piller zaten elektrikle temas etmiyor. Ama şarjlı olanlar riskli eğer denemeyi seviyorsanız önlemlerinizi alarak bir bakın derim. Ama patlama tehlikesi yarı yarıda.

Şu an vozol 6000 kullanıyorum bundan önce zovoo dragbar8000 vardı hatta onu 2 defa kaliteli nir salt likitle tekrar doldurdum ama sarji bitince sabah takip dolunca hemen çekiyordum.

Hocam yardim lazim puffu ailemden gizli iciyorum kombinin ustune sakliyordum hep. Bu sefer kombinin icine dustu orada patlar mi biraz kalsa musait bir zamanda acip alacağım.

Hocam patlasa bile cok cok az etki yaratacagini yazmissiniz. 10000 cekimlik modeldi disini delip buyuk sorunlar cikarir mi?
Maalesef etkisi alev çıkaracak kadar güçlü. Riskin az olduğunu söyledim. Biri duş almaya giderse helvanızı hazırlatabilirsiniz. Ama bir değil iki. Çünkü patlarsa kombiye de zarar verir. O yüzden geç olmadan çıkartın derim.

Selam, geçenlerde bir arkadaşım bana hediye olarak puff bar almış, ben de kullanmaya korkuyorum patlar falan diye çünkü bir ara haberlerde görmüştüm e sigaranın patladığını. Yani patlar mı, bir şey olur mu? Kullananlar memnun mu? Artık kullanmak istiyorum kenarda öyle duruyor.

Yani puff barın pek bir elektrik yalıtımı yok li-ion piller biraz fazla amper üretir +ve- temas ederse kablolar yanar ve erir akım akışı kesilir tabii şanslıysan diğer türlü pil patlar yanacak bir şey varsa yakar ama kolay kolay patlayacagını sanmıyorum düşük ihtimal içiniz rahat olsun.

Geri
Yukarı