Puff Bar önerisi

EmrePolar

Centipat
Merhaba arkadaşım sigarayı buraktıktan sonra puff bar'a geçti yaklaşık 7 ay boyunca hiç içmedi ve şu an puff bar kullanıyor, ben de
kullanmak istiyorum nikotin bağımlısı değilim ama daha çok o anki zevki ve aromayı çok seviyorum, sigarada o kadar aroma yok ayrıca çok daha zararlı ve bağımlılık yapıyor arkadaşım gibi puff bar alınır mı sizce? Bağımlılık yapıyor mu zararları nelerdir? Puff bar'ın kendi sitesindeki limonlu 169TL'lik puff bar'ı istiyorum limonu ve nane mentolü severim ama bütçem çok değil 100 150 TL arası bütçem var (o 2-3 saatte biter demeyin zaten biliyorum denemek amaçlı istiyorum ) sonrasında bağımlılık yapmıyorsa ve aromasını olsun kullanımını beğenirsem arada bir içmek için yüksek çekimliklerden alırım ama şu anlık 100 150 TL'lik yeterli olacağını düşünüyorum sonuçta beğenmezsem boşa gitmiş olur para ve şu anda da biraz maddi yönden sıkışık durumdayım dediğim gibi önerebileceğiniz puff bar varsa onu da yazabilirsiniz.

Maddi yönden sıkışık durumdaysanız hiç bulaşmayın bence. Konu ile ilgili bilgim yok ama gereksiz bir şey olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı