Puff bar likit dolumu sonrası aynı tadı vermiyor

PatatesliSucuk

Centipat
Puff'a yeni likit koyunca bu arada aldığım aromayla aynı likit koyuldu hiç tat vermiyor. Her yerine sürdüm yanık tadı yok ama aroma nedense gelmiyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Çünkü puff a koyduğun likit puffun orijinal likiti kadar aromalı ve efektörlü bir likit değil. Pufa koyucağın likit gerçekten üst seviye likit olması lazım ki gerçekten tad al. Ayrıca kullan-at cihaza likit koymanızı anlamadım.

Çünkü puff a koyduğun likit puffun orijinal likiti kadar aromalı ve efektörlü bir likit değil. Pufa koyucağın likit gerçekten üst seviye likit olması lazım ki gerçekten tad al. Ayrıca kullan-at cihaza likit koymanızı anlamadım.
Hocam denedim zaten yenisi var aldım fakat bunu çöpe atmak istemedim. Bir arkadaşım tabacco mağazarında doldurdu fakat tadı gayet iyiydi ben kendim alıp doldurduğumda hiç tad gelmedi.

Hocam denedim zaten yenisi var aldım fakat bunu çöpe atmak istemedim. Bir arkadaşım tabacco mağazarında doldurdu fakat tadı gayet iyiydi ben kendim alıp doldurduğumda hiç tad gelmedi.
Hocam kendi likitinizi alıp yapın veya likitinizi kendiniz yapın çünkü dışarıdan alıcağınız likitlerde hiçbir zaman puffa koyulacak kadar aroma olmaz. Arkadaşın başka şeyler katmıştır başka bir şey olamaz çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı