Puff bar patlar mı?

Oncelikle kendinden yasca buyuk adama 'kanka' diyemezsin. Karsinda akranin yok senin. Hele senin o 'bomba' dedigin Hadron PSU'lari kullanan binlerce bilgisayar kullanmisimdir. Tek kotu yanlari omurlerinin kisa olmasi. Onun disinda hiçbir problemleri yok.

Burada yaş vs değil beyin çalışır benden küçük biri gelip mantıklı bir şey dese başımı eğerim bu kadar alınıyorsun bunlara çek git yani.

Akım ters olmuş ise coilden gelen ısıdan patlayabilir. Sensör arızalanırsa patlayabilir. Bunlar çok düşük ihtimaller tabiki

Hiçbir PSU nedensiz yere patlamaz. Bos konusmayin.

Evet evet zaten biz de Hadron'u keyfine patlatıyorduk herhangi bir elektrik kesintisinde ve yükte terliyordu PSU Turbox vb. markaların fanı seni.

Oncelikle kendinden yasca buyuk adama 'kanka' diyemezsin. Karsinda akranin yok senin. Hele senin o 'bomba' dedigin Hadron PSU'lari kullanan binlerce bilgisayar kullanmisimdir. Tek kotu yanlari omurlerinin kisa olmasi. Onun disinda hiçbir problemleri yok.

600W belirtilen bir Hadron PSU kullandım ben de, 600W olmasına rağmen en fazla 450W alabiliyordum, sistemi direk kapatıyordu, en son yükteyken ekran giidp geldi ve o esnada elektrik gitti ve anakartımdan oldum, bu mu bomba değil ya da kaliteli PSU?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. 😂

Patlamaz diye düşünüyorum. Neden patlasın ki?

Bilmiyorum durduğu yerde sıkıntı olur mu diye merak ettim.

Şarj edilebilir 10 binliklerde çok küçük olsa da düzensiz akımdan yanabilir ama normal pufflar patlamaz.

Kullanmazken durduğu yerde evde yangın falan çıkarabilir mi?

Akım ters olmuş ise coilden gelen ısıdan patlayabilir. Sensör arızalanırsa patlayabilir. Bunlar çok düşük ihtimaller tabii ki.

Hocam bu işle ilgileniyorsunuz gibi durduğu yerde kutusunda evi yakma ihtimali falan var mı?

Son düzenleme:

Hocam bu işle ilgileniyorsunuz gibi durduğu yerde kutusunda evi yakma ihtimali falan var mı?

Yok hocam öyle yangın ihtimali filan yok en fazla duman çıkar ve aromasiz bir tat gelir.

valla telefonun şarjda iken patlama olasılığı ne ise bundada odur hocam. Yani patlamaz veya yanma olmaz bence

Yeni konular

Geri
Yukarı