Pull push fan önerisi

Nexai

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Elimde Corsair H150i Elite Capellix sıvı soğutma var ve ayrıca boşta duran 2 adet ll 120 fan mevcut. Kasam 4000X olduğundan pull push için 2 adet takabileceğim alanım açık durumda. Elimde bulunan bu 2 adet ll 120 fanları taksam radyatör üstünde gelen ML 120'ler ile herhangi bir problem yaşar mıyım ya da sizin önerebileceğiniz bir fan var mıdır? Soğutma yeterli gelmediği için böyle bir uygulama yapmaya çalışıyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Zamanında Hepsiburada'dan 100 küsur fiyata almıştım bu fanı. Yakın bir zamanda Amazon Almanya'dan 136₺ gibi bir fiyata bir defa daha aldım. Egzoz ve giriş olarak kullanıyorum. Benim hoşuma giden şey bu fanın sessiz ve statik olması, kullanıcı tecrubeme göre stok SE-224-XT fandan çok daha sessiz ve daha akışkan geliyor bana. Bilgisayarı kapattığımda fan yapraklarının duruşuna baktığımda Arctic'in fanı bayağı 2 3 saniye geç duruyor işlemci fanına göre, bana Premium hissi veriyor. RGB istenmiyorsa sade ve güzel bi'fan fiyatına göre.

Not olarak bunu da ekleyeyim, kendiliğinden çoğaltıcısı var. Birini anakarta takıp diğerini fanın kendi kablosuna takabiliyorsun.

Fanların modelleri ML 120 değil. O dediğiniz sıvı soğutma modeli.

O fanlar basınç ve CFM manasında pek iyi değiller. İş görürler sadece. P12 gibi bir fan daha uygun olur radyatör için.

Açıkçası RGB'li bir model arıhorum. Bir de kutusunun üstünde ML120 yazıyordu o yüzden öyle yazdım.

Zamanında Hepsiburada'dan 100 küsur fiyata almıştım bu fanı. Yakın bir zamanda Amazon Almanya'dan 136₺ gibi bir fiyata bir defa daha aldım. Egzoz ve giriş olarak kullanıyorum. Benim hoşuma giden şey bu fanın sessiz ve statik olması, kullanıcı tecrubeme göre stok SE-224-XT fandan çok daha sessiz ve daha akışkan geliyor bana. Bilgisayarı kapattığımda fan yapraklarının duruşuna baktığımda Arctic'in fanı bayağı 2 3 saniye geç duruyor işlemci fanına göre, bana Premium hissi veriyor. RGB istenmiyorsa sade ve güzel bi'fan fiyatına göre.

Not olarak bunu da ekleyeyim, kendiliğinden çoğaltıcısı var. Birini anakarta takıp diğerini fanın kendi kablosuna takabiliyorsun.

RGB olsa daha güzel olur kasam Full RGB çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı