Pulsar Xlite fare alınır mı?

G502 Hero mu? Rival 600 mü? Akıl sağlığını kaybet. Tuğla gibi mouse. Sert kablolar, inanılmaz kötü skatezler. Sırf isim yapmış fareler. Asla alınmaz.

Rival 600 de haklılık payın az da olsa var... Ama G502 Hero için sana aynı şeyi ben söyleyeceğim... Sen ne anlatıyorsun G502 Hero taş gibi mouse... 26000+ DPI, Güzel tasarım, Çok abartılı olmayan bir RGB kablo olarak sertlik olarak çok sert değil ve kablosuzu var.-? Yani G502 kötü bir mouse değil...

Rival 600 de haklılık payın az da olsa var... Ama G502 Hero için sana aynı şeyi ben söyleyeceğim... Sen ne anlatıyorsun G502 Hero taş gibi mouse... 26000+ DPI, Güzel tasarım, Çok abartılı olmayan bir RGB kablo olarak sertlik olarak çok sert değil ve kablosuzu var.-? Yani G502 kötü bir mouse değil...
Kötü. Mouse´tan anlamayan yorum yapmasın. Rival 600/650 kronik sorunlu. G502 tuğla gibi ağır.

Model D'yi öneriyorsan model O'yu da öneriyorsundur sanırım. Bir de bu model O ve Model D'lerin sensöründe sıkıntı var diye duymuştum sanırsam.
Şuanda Model D ve O'nun kablolu modelleri alınmaz. Kablosuz versiyonları alınabilir Yine de Model O Wireless önermem, yapı kalitesi çok kötü. Yurtdışında yenilediler ama ülkemizdeki hala kötü. Model D Wireless'ta bir sıkıntı yok. Model O Kablolu yerine Hyperx Haste; Model D Kablolu yerine Xtrfy M4 kat kat daha mantıklı olur. Sensörlerinde herhangi bir sıkıntı bulunmuyor.

Bende G602 var, rezalet bir fare olduğu için babama verdim ve onu fersah fersah katlayan hyperx faremi kullanmaya devam ediyorum. Logitech çoook kötü bir marka. Hem klavyesi hem kulaklığı hem faresi hem kamerası her şeyi inanılmaz kötü.

Bende G602 var, rezalet bir fare olduğu için babama verdim ve onu fersah fersah katlayan HyperX faremi kullanmaya devam ediyorum. Logitech çok kötü bir marka. Hem klavyesi hem kulaklığı hem faresi hem kamerası her şeyi inanılmaz kötü.

O mesajı yazdığımda G502'yi iyi sanıyordum ama şu an bende söylüyorum G502 alınmaz...

Ama Logitech'e kötü bir marka demek olmaz hocam... Logitech şu an müşteri hizmetlerinde sektörün değil dünyanın en iyisi olabilir... En ufak sorunda adamlar ya direk sıfır ürün yolluyor ya da üst model... Logitech Ses sistemleri, kulaklıklar ve kamera olarak da kötü bir marka sayılmaz...

Geri
Yukarı