Puma Caven nasıldır?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Merhabalar. Güzel, rahat bir ayakkabı arıyorum. Fiyatım 1000 TL`yi geçemediği için bu Caven modelini gözüme kestirdim. Günlük kullanımda 6-7 saat ayakta durunca rahatsızlık verir mi? Tabanı düz mü yoksa rahat mı? (rahat mı derken, koşu, yürüyüş ayakkabılarının tabanı gibi mi demek istedim) Fiyatını hak ediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Güzel, rahat bir ayakkabı arıyorum. Fiyatım 1000 TL'yi geçemediği için bu caven modelini gözüme kestirdim. Günlük kullanımda 6-7 saat ayakta durunca rahatsızlık verir mi? Tabanı düz mü yoksa rahat mı? (rahat mı derken, koşu, yürüyüş ayakkabılarının tabanı gibi mi demek istedim) fiyatını hak ediyor mu?

Düz tabanla pek rahat ediceğinizi sanmıyorum güzel Adidas modelleri var isterseniz onlara bakabilirsiniz.

Düz tabanla pek rahat ediceğinizi sanmıyorum güzel Adidas modelleri var isterseniz onlara bakabilirsiniz.
Hocam o düz taban mı? Nike air force 1 gibi duruyor diye ona rahat diyorlardı buda öyledir diye düşündüm. O zaman vanstan farkı yok.

Ben puma softfoam aldım1.2K ya kırmızı siyah beyaz modeli bundan önce hiç düz taban giymedim hep ön yargılı yaklaştım sonra ayağıma giyince normal spor ayakkabıdan daha rahat olduğunu anladım ayakkabının içine bildiğiniz gömülüyorsunuz o tür bir tabanı var koşu olarak bilmiyorum ancak agressif şekilde bisiklet süren bir kişiyim şu sürekli bisiklet ile herkeyrden atlayan tiplerdenim ayakkabı pedalı çok iyi kavrıyor aynı şekilde yoluda öyle kavrıyor kayma diye bir şey yok kesinlikle öneririm ben forum İstanbul'da filodan aldım eğer sizde istanbuldaysanız öneririm.

Merhaba. Güzel, rahat bir ayakkabı arıyorum. Fiyatım 1000 TL'yi geçemediği için bu caven modelini gözüme kestirdim. Günlük kullanımda 6-7 saat ayakta durunca rahatsızlık verir mi? Tabanı düz mü yoksa rahat mı? (rahat mı derken, koşu, yürüyüş ayakkabılarının tabanı gibi mi demek istedim) fiyatını hak ediyor mu?

Puma önermem hocam Nike Phantom GX Club MG Çoklu Zemin Kramponu. Nike TR kullanıyorum gayet memnunum ama bütçeyi biraz aşıyor.

Bende siyah modeli vardı ve aşırı rahat bir ayakkabı. Yaz kış dikkatli bir şekilde giydim 1 yıl kadar ama en son fena bir sağanağa yakalandım dışarıdayken ve ayakkabı tamamen su içinde kaldı ve kenardaki yapıştırılmış yüzeyden açıldı. Kısacası yağmura çok sokmayacaksanız güzel ayakkabıdır.

Puma önermem hocam Nike Phantom GX Club MG Çoklu Zemin Kramponu. Nike TR kullanıyorum gayet memnunum ama bütçeyi biraz aşıyor.
Hocam ben kramponu napayım? Evet güzel gözüküyor fakat bunu günlük hayatta giyemem. Nike evet güzel fakat pahalı. O 200 TL bile fazla.

Bende siyah modeli vardı ve aşırı rahat bir ayakkabı. Yaz kış dikkatli bir şekilde giydim 1 yıl kadar ama en son fena bir sağanağa yakalandım dışarıdayken ve ayakkabı tamamen su içinde kaldı ve kenardaki yapıştırılmış yüzeyden açıldı. Kısacası yağmura çok sokmayacaksanız güzel ayakkabıdır.
Hocam peki tabanı nasıl? Düz taban yani vans gibi mi yoksa normal rahat ayakkaılar gibi mi? İzmirde yağmur yağıyor fakat sağanak yağmıyor ilçemde, sorun olmaz. Olursa da japon yapıştırıcısı var.

Hocam peki tabanı nasıl? Düz taban yani vans gibi mi yoksa normal rahat ayakkaılar gibi mi? İzmirde yağmur yağıyor fakat sağanak yağmıyor ilçemde, sorun olmaz. Olursa da japon yapıştırıcısı var.

Tabanında Puma soft foam tabanlıklardan var. Yastığa basıyormuşsunuz gibi hissettiriyor. Vans'lardaki gibi dümdüz sert bir taban yok. Soft foam tabanlar yürüdükçe ayak şeklinize göre esneyen bir yapıya sahiptir. Gidip soft foamlı herhangi bir Puma ayakkabıyı deneyebilirsiniz çevrenizde varsa.

Merhaba. Güzel, rahat bir ayakkabı arıyorum. Fiyatım 1000 TL'yi geçemediği için bu Caven modelini gözüme kestirdim. Günlük kullanımda 6-7 saat ayakta durunca rahatsızlık verir mi? Tabanı düz mü yoksa rahat mı? (rahat mı derken, koşu, yürüyüş ayakkabılarının tabanı gibi mi demek istedim) Fiyatını hak ediyor mu?

Pumayı çok seven ve neredeyse her modelini yıllardır giyen biri olarak söylüyorum, Caven olsun Suede ve benzer modelleri olsun, uzun süre ayakta kalacak ayakkabı değiller. Runner veya Pacerlar kalabilir evet ama suede tarzındakiler çok uzun süre kullanıma müsait değil. Yine Caracallar da sevdiğim modellerden ama en fazla 2-3 saatlik kullanımlarda giyiyorum. Eğer uzun süre giyilecekse R78'lere bakın. Ben R78'leri görünümünden ötürü çok seviyorum, hatta her rengi öyle güzel ki 3-4 tane aldım eskidikçe kutudan yenisini çıkarıyorum :) ve rahatlığı da gayet iyi. Lakin 1 numara büyük alınmalı.

Geri
Yukarı