Çözüldü Punch club Save dosyası nasıl bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Punch club Save dosyasını nasıl başka bilgisayara aktarabilirim? Bazı sitelerde bu şekilde yazmışlar fakat burayı nasıl açıp da alacağımı bilmiyorum.
%USER/AppData/LocalLow/Lazy bear Games/Punch club.

Hocam Windows tuşuna basılı tutup r ye basın. Sonra böyle bir yer açılacak oraya şöyle yazıp enter deyin.

1631187963512.png

Sonra orada Lazy Bear Games dosyası olacaktır. O dosyanın içinde de Punch Club olacak onun içinde de Save dosyası.

Hocam Windows tuşuna basılı tutup r ye basın. Sonra böyle bir yer açılacak oraya şöyle yazıp enter deyin.

Eki Görüntüle 1161618

Sonra orada Lazy Bear Games dosyası olacaktır. O dosyanın içinde de Punch Club olacak onun içinde de Save dosyası.
Eğer orada yoksa bir geri gelip LocalRow'a bakın.

Çözüm

Eki Görüntüle 1161618

Sonra orada lazy bear Games dosyası olacaktır. O dosyanın içinde de punch club olacak onun içinde de Save dosyası.

Hocam çok teşekkür ederim ikinize de dediğiniz yolla yaptım fakat localrow klasörünün içindeymiş. Hanginizinkini çözüm olarak işaretleyeceğimde arada kaldım.

Geri
Yukarı