Punisher izlenir mi?

Süper kahraman dizilerini severim fakat bir yerden sonra saçmalamaya başlıyorlar. Hikayeler çok güzel işlenebilir, daha iyi çekilebilir. Bakacak olursak Daredevil; Arrow ve Flash'tan daha kaliteli çekilmiş. Punisher' da zaten Daredevil'de görülmüştü ilk. Kalite olarak yakın sayılırlar.

Onca kaliteli dizi varken izlenir mi? Ben izlemem. İzlemiş biri olarak söylüyorum.

Süper kahraman dizilerini severim fakat bir yerden sonra saçmalamaya başlıyorlar. Hikayeler çok güzel işlenebilir, daha iyi çekilebilir. Bakacak olursak Daredevil; Arrow ve Flash'tan daha kaliteli çekilmiş. Punisher' da zaten Daredevil'de görülmüştü ilk. Kalite olarak yakın sayılırlar.

Onca kaliteli dizi varken izlenir mi? Ben izlemem. İzlemiş biri olarak söylüyorum.
Dün 2 bölüm izledim, bence idealdi. Punisher'ı canlandıran adam eskiden Walking Dead'de rol almıştı. O adama sempati duyduğum için izlemeye devam edebilirim.

İzledim bitirdim. Bazı boş sahneleri sarıp izlerseniz daha iyi olur.
Pusniher'ı canlandıran adam (Jon Bernthal) güzel oynuyor, oyunculuğu baya iyi.
Dizideki tek gözüme çarpan sıkıntı, o kadar darbe ve sakatlığa rağmen aşırı hızlı iyileşiyorlar.
Hani senin benim başıma gelse 1 ay komada yatarımız var😄

Çok garip hikaye işleyişi var gibime gelmişti ve 3. bölümde falan bırakmıştım. Yine de izlenebilir. İlk bölümler sıkıcı bu arada. Sonradan iyileşiyorsa da ben bilmiyorum 😬

Yeni konular

Geri
Yukarı