Punisher Dizisi

Yok normal hikayeye göre deniz piyadesi di yani karıştırıyorsun başka bir karakter ile daha önce 2 tane filmi 1 video oyunu yapıldı filmlerinde de deniz piyadesiydi ama filmleri basit kaldı dizinin yanında 2 si geliyor punisher ın merak ile bekliyorum. Netflix işini iyi yapıyor

Hayır ilk filminde polisti tekrar bak istersen. Hatta uyuşturucu kartelinin işini bitirdik diye parti yaparken basıyorlardı evi sonra o t-shirt ü giyiyordu. Sadece bu dizide deniz piyadesi oldu biliyorum ben. Atari salonlarındaki oyunu da polis konuluydu ilk açılış introları.

The Punisher (2004) - IMDb
Konusuna burdan bakabilirsin ilk filmin. İkinci film hiç yanaşmıyordu o konuya zaten Punisher olmuş halde başlıyordu yani:)

Ben hata yapıp Daredevil izlemeden punisherı izledim. Bu yüzden de konuda hep eksiklikler gördüm karen karakteri neden önemli punisherın intikam aldığı kişi neden bu kadar az gibi sorular oluştu kafamda. Daredevil'a başladım 2. sezonu punisher ile geçiyor izleyecekler önce bu diziyi izlesin. Ben aradaki diğer dizileri izlemeyeceğim bir de defenders dizisini izlerim yeter.

Sıralama;

Daredevil sezon 1 > Daredevil sezon 2 > jessica jones > luke cage > ıron fist > The Defenders > The Punisher.

Hocam bende baslamayi düsünüyorumda yazdığınız sıralamaya göremi ilerleyeyim?

Geri
Yukarı