Pusat 1080p Full HD webcam yayıncı için alınır mı?

Zibildak

Hectopat
Takip et ara ara 490 TL'ye düşüyor Creative'nin kendi satıcısından.
İki kamerayı da kullandım, Creative fark atıyor Monster'a. Monster yalancı 1080p gibi biraz, 720p gibi bir görüntü veriyor.

Merhaba nasılsınız? YouTube'da yayın açıyorum kamera olarak telefonu kullanıyorum bu da çok fazla yazılım ile görüntü almama dolayısı ile yayında donmalara sebep oluyor. Bu ürünü kullanan var mıdır? https://www.hepsiburada.com/pusat-1080p-full-hd-dahili-mikrofonlu-webcam-p-hbv000014ldy6 memnun kalan var ise almayı düşünüyorum. Başkada tavsiyeniz var ise 1000 - 1500 TL arası kamera önerisi bekliyorum.
Merhaba dostum, bende yayınlara yakın zamanda başladım ve şu an için gayet güzel izlenmelere sahibim. İlk başta bende Monster Pusat Webcam almayı düşünmüştüm fakat daha sonrasında Logitech C310'u tercih ettim. Aynı ve hatta bazı sitelerde daha ucuz fiyata işini fazlasıyla görebilir. Monster ürünlerini tercih etmiyorum.

Merhaba dostum, bende yayınlara yakın zamanda başladım ve şu an için gayet güzel izlenmelere sahibim. İlk başta bende Monster Pusat webcam almayı düşünmüştüm fakat daha sonrasında Logitech C310'u tercih ettim. Aynı ve hatta bazı sitelerde daha ucuz fiyata işini fazlasıyla görebilir. Monster ürünlerini tercih etmiyorum.

Hocam özel değil ise bu kamera ile yaptığınız bir videonu link var mı?

Geri
Yukarı