İzlemek için yayıncı tavsiyesi

Elraenn, Kendine Müzisyen, EasterGamersTV, Unlost vb. Yayıncılar hem popüler hem kaliteli içerikler yapıyorlar hem de sohbet yayınları da güzel oluyor.
İngilizce yayın yapan yayıncıları istiyorum dedim ve göze çarpsın diye de kalınlaştırdım. Yorum yazmak için yazmayın!
Guzel insanboş vaktin varsa okuyosan ders calis. Yok illa PC diyorsan AC oyun oyna oyun oynanir izlenmez adi ustunde hiç anlamıyorum saatlerce izleyenleri. Kendini gelistir ayhan tarakci Barış Özcan gibi hatta evrim agaci gibi kanallari izle.
Boş vaktin varsa ders çalış demişsin. 1 gün = 24 saat, hatırlatırım. Hiçbir insan gününün tamamını bir şeyler öğrenmeye harcayamaz. Denge olmayan hayat insanı bunalıma sokar! Ayrıca kendimi zaten geliştirecek şeyler yapıyorum ve ingilizce yayıncı istememin sebebi de aslında ingilizcemin de bir yandan pasif olarak geliştirmek istememden kaynaklanıyor.

RTX 3060'lı cihazım var. Yani her türlü oyunu oynayabilecek donanıma sahibim ve boş vakitlerimde de oyun oynuyorum. Boş vaktimi nasıl değerlendireceğim de size kalmamış!

Evrim Ağacı, Ayhan Tarakçı ve Barış Özcan zaten takip ettiğim türkçe youtube içerik üreticileri.

Sizden bana hayat tavsiyesi vermenizi istemiyorum, en az sizin kadar kafamın çalıştığından emin olabilirsiniz!

Konuyu saptırmayın ve buna göre yorum yapın ya da yapmayın!

Guzel insanboş vaktin varsa okuyosan ders calis. Yok illa PC diyorsan AC oyun oyna oyun oynanir izlenmez adi ustunde hiç anlamıyorum saatlerce izleyenleri. Kendini gelistir ayhan tarakci Barış Özcan gibi hatta evrim agaci gibi kanallari izle.

Yahu adam oyun yayıncısı istememiş ki zaten sohbet yayını veya oyun incelemesi yapan yayıncı istemiş bunu da geçtim zamanını istediği gibi harcayabilir adamın belki günde 1 saat boş vakti oluyordur onda da Barış Özcan izlemeyiversin ki bunu da geçtim oyun yayını izlemek kötü bir şey değildir hocam imkanı olmayan kişiler yayıncılar sayesinde hem oyunu izler hem de sohbetten zevk alır.

Geri
Yukarı