PWM Fan Önerisi

athleticlub

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, herkese iyi forumlar. Bende 2 adet kasa var ve bunlara fan takviyesi yapmak istiyorum. İlk sistemim Phanteks P400S kasa içerisinde Gamepower 240 mm radyatorlu sıvı soğutucu, R7 2700X, GTX 1060 sisteme öne 2 adet 120 mm PWM fan ilavesi yapmak istiyorum ve ikinci sistemim ise Deluxe serisi VK-G1011S model isimli kasa ve onun da önde 2 fan olmasına rağmen belli bir yere kadar önde hava tutuyor ve o ön kısımdaki sirküle olan havayı 1 adet 120 mm kaliteli fanla kasanın içerisine güzel bir akış sağlaması için istiyorum. Ekstra olarak da üste 140 mm egzoz fanı istiyorum. Toplamda 4 fan alıcam ve başlıkta söylediğim gibi RGB olması çok önemli değil önerileriniz bekliyorum. Şimdiden teşekkürler herkese.

Kasa linkleri:
1. sistem: Phanteks Innovative Computer Hardware Design
2. sistem: Power Boost Deluxe Serisi VK-G1011S 3x12cm Mavi Led Fanlı, Fiyatı

Corsair Air ML120 Pro CO-9050040-WW Kasa Fanı yüksek dönüş değeri var bunun birde bende rgb olan versiyonları da var ama onlar bunun kadar yüksek değil. RGB versiyonları max 1600 görüyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı