PyCharm ve Visual Studio hataları

Kenedy12

Picopat
Daha fazla  
Eğer bu konularda bilgili iseniz bana yardım edebilmeniz benim için en iyi şey olur. PyCharm ve Visual Studio'da hatalar alıyorum kodlama çok eğlenceli geliyor ama bu hatalar insanın sinirini bozuyor. Bulduğum çözümler sadece İngilizce çaresiz kaldım. :(

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-29_023615.png
    resim_2021-07-29_023615.png
    92,9 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleyen: Moderatör:
Modülleri önce CMD'den pip install "modül ismi" şeklinde yükleyin. Sonra tekrar deneyin.

Örneğin: pip install SpeechRecognition

Eğer olmazsa direkt PyCharm üzerinden de yükleyebilirsiniz ama sadece PyCharm'da çalışacaktır. Detayları basit bir araştırmayla internetten bulabilirsiniz.

Modülleri önce CMD'den pip install "modül ismi" şeklinde yükleyin. Sonra tekrar deneyin.

Örneğin: pip install SpeechRecognition

Eğer olmazsa direkt PyCharm üzerinden de yükleyebilirsiniz ama sadece PyCharm'da çalışacaktır. Detayları basit bir araştırmayla internetten bulabilirsiniz.

Zaten SpeechRecognition kullanıyorum ve 2 yöntemi de denedim maalesef işe yaramadı. Visual Studio'dan pycharma geçerken Python'daki kütüphane pycharma yüklenmemiş demişti birisi ama nasıl kütüphaneyi yükleyeceğimi söylememişti.
YouTube'dan bu videoya bakarak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sesli asistan yapmaya çalışıyordum (şu anlık PyCharm önemli değil işimi Visual Studio'dan hallediyorum) her şey iyi giderken birden yazım hatası verdi uygulama unexpected token (beklenmedik belirgeç) konuya hakim birisi var cevaplayabilir mi? :(

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-29_045823.png
    resim_2021-07-29_045823.png
    104,5 KB · Görüntüleme: 75

Geri
Yukarı