Python için kaynak tavsiyesi

Redux89

Hectopat
Daha fazla  
Python'a başlamak istiyorum. Aklımda Mustafa Murat coşkunun Udemy kursu var. Sizce güzel midir yoksa başka kurs önerir misiniz?

Temelleri öğrenmek için: Python Tutorial fazlasıyla yeterli.

Bir tane input girdisini 20 dakikada anlatan eğiticileri dinlemeye gerek yok temellerini öğrenmek için. (Söylediğiniz eğitmeni tanımıyorum, dediğim şey genellemedir.)

Temeli bitirdikten sonra yöneleceğiniz alana göre kurslar alabilirsiniz. Tavsiyem İngilizce kurslar almanız yönünde olacaktır. Zira TR'de bu eğitmenlik işi yapanlar sadece parasına bakıp çok temel bilgiler veriyorlar.

Temelleri öğrenmek için: Python Tutorial fazlasıyla yeterli.

Bir tane input girdisini 20 dakikada anlatan eğiticileri dinlemeye gerek yok temellerini öğrenmek için. (söylediğiniz eğitmeni tanımıyorum, dediğim şey genellemedir.)

Temeli bitirdikten sonra yöneleceğiniz alana göre kurslar alabilirsiniz. Tavsiyem İngilizce kurslar almanız yönünde olacaktır. Zira TR'de bu eğitmenlik işi yapanlar sadece parasına bakıp çok temel bilgiler veriyorlar.

Hocam amacım yapay zeka üzerine yönelmek oyun, masaüstü program, robotik vb. gibi işlerde C++ ve C# yeterli oluyor. Acaba okumalı değil de izlemeli bir şey önerebilir misiniz? Okuayarak çok iyi anlayamıyorumda.

Hocam amacım yapay zeka üzerine yönelmek oyun, masaüstü program, robotik vb. gibi işlerde C++ ve C# yeterli oluyor. Acaba okumalı değil de izlemeli bir şey önerebilir misiniz? Okuyarak çok iyi anlayamıyorum da.
Yabancı olarak baya bilenen bir seri var YouTube'de:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben şahsen izlemedim ama çok duyduğum bir şey, mantık olarak açıklama da yapıyor diye biliyorum. Şahsi olarak izlemek yerine okumak ve danışarak öğrenen birisi olduğum için kurs bilgim yok.

Yabancı olarak bayağı bilenen bir seri var YouTube'da:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben şahsen izlemedim ama çok duyduğum bir şey, mantık olarak açıklama da yapıyor diye biliyorum. Şahsi olarak izlemek yerine okumak ve danışarak öğrenen birisi olduğum için kurs bilgim yok.

Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı