Python Öğrenmek İçin Kaynak Tavsiyesi

PALGOW

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Endüstri Mühendisi
Arkadaşlar yeni başlayacağım. İngilizcem girişin birkaç tık daha üstünde. Bu kaynakları buldum. Seçmemde yardımcı olur musunuz? Aralarında en iyisi, bana getirisi en iyi olacak ve ileride diğer dilleri de buradan öğrenebilmeliyim. Kaynaklar şunlar.
1-Python'un resmi rehberi:

2-Pycharm'ın sitesindeki rehber:

3-Codeacadamey rehberi(şu an deneme sürümünde):

4-Sadi hocanın dersleri:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşlar Sadi hocanın derslerinde attığım ikisi arasındaki fark nedir? Birisi normal birisi v3 herhalde. Hangisini kullanmalıyım?

İngilizce bilginiz varsa şu kanala bir göz atmanızı tavsiye ederim.
Aynı kanalın python kursu : Amuls Academy
(Udemyden türkçe bir kurs aldım ancak çoğu anlamadığım konuyu burdan izleyerek öğreniyorum)
Özellikle decorator konusunu youtube'da daha iyi anlatan yoktur.

Udemy'den kurs almayı hiç düşündün mü? Çok iyi anlatan hocalar var.
Para yok.
(Udemyden türkçe bir kurs aldım ancak çoğu anlamadığım konuyu burdan izleyerek öğreniyorum)
Aksandan direk Hintli olduğunu öğrendim.
Güzel gibi.
Elimde var şu an.

Yakın zamanda bu konuyla alakalı güzel bir video çekmeyi düşünüyorum. Bildiğim en iyi kaynakları paylaşacağım. Videoyu çekince bu konuya atarım linkini.
Arkadaşlar yeni başlayacağım. İngilizcem girişin birkaç tık daha üstünde. Bu kaynakları buldum. Seçmemde yardımcı olur musunuz? Aralarında en iyisi, bana getirisi en iyi olacak ve ileride diğer dilleri de buradan öğrenebilmeliyim. Kaynaklar şunlar.
1-Python'un resmi rehberi:

2-Pycharm'ın sitesindeki rehber:

3-Codeacadamey rehberi(şu an deneme sürümünde):

4-Sadi hocanın dersleri:

Arkadaşlar Sadi hocanın derslerinde attığım ikisi arasındaki fark nedir? Birisi normal birisi v3 herhalde. Hangisini kullanmalıyım?
V3 kullanmalısın. Şu anki en son sürüm yanlış hatırlamıyorsam Python 3.4.7 idi

Pycharm mı Pyhton'nın resmi yazılımı mı?
Yakın zamanda bu konuyla alakalı güzel bir video çekmeyi düşünüyorum. Bildiğim en iyi kaynakları paylaşacağım. Videoyu çekince bu konuya atarım linkini.

V3 kullanmalısın. Şu anki en son sürüm yanlış hatırlamıyorsam Python 3.4.7 idi
3.7.4 son sürüm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı