Python için kurs önerisi

339330

Hectopat
Selamlar, yazılım öğrenmek istiyorum ve bu konuda ısrarlıyım. Küçük çaplı bir araştırmadan sonra Python ile giriş yapmamın doğru olacağına karar verdim. Udemy'de Programlama Giriş Seviye |Akış Şeması&Python İle|250+ Örnek| bu kursa rasladım ve bu kursu satın almayı düşünüyorum. Sizce bu kurs fitili ateşlemek için, başlangıç seviyesi için iyi mi? Ek tavsiye ve önerilere açığım. Teşekkürler.

Eğer İngilizce seviyeniz iyiyse Carberra'yı öneririm. Hem Youtube üzerinden ücretsiz şekilde öğrenebilirsiniz, hem kurslarında samimi bir dil kullanması diğer sıkıcı ve ciddi kurslardan daha çok izlemeye yöneltiyor insanı.

"How to Python" rehberiyle başladıktan sonra eğer Discord ve bunun gibi uygulamalara merakınız varsa "Building a Discord.py bot, Building a python Twitch bot" kurslarıyla kendinizi iyice geliştirebilirsiniz. Bunun yaninda "Image manipulation" kurslarına da bakmanızı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı