Python ile 21 (Blackjack) oyunu yapmak

T-Bad

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Yapmam gereken böyle bir ödev var fakat bilen bilir oyunda bayağı bir koşul ve benzeri şeyler mevcut. Nasıl yapabileceğim konusunda bana yardım edebilecek birisi var mı? İnternet üzerinde hazır kodları varsa onları bulabileceğim bir site mevcut mudur? Yardım istememin sebebi ya yeteri kadar Python dilini bilmiyorum ya da algoritmam henüz yeteri kadar gelişmedi. Şimdiden teşekkür ederim.

Blackjack, Texas Hold'em Poker ile birlikte en sevdiğim kâğıt oyunu. Yapmayı başarırsan burada paylaş, oynayalım biz de :)
Eğer temel kodları alabilirsem biraz daha geliştireceğim. Ekrem Abi, Hüseyin Abi gibi karakterler olmazsa olmaz. Ayrıca oyunda cash biterse ev araba gibi şeyler koyabileceksiniz fakat henüz onun için bir sistem düşünemedim. Karakter ve benzeri önerilerinizi bekliyorum :)

Eğer temel kodları alabilirsem biraz daha geliştireceğim. Ekrem Abi, Hüseyin Abi gibi karakterler olmazsa olmaz. Ayrıca oyunda cash biterse ev araba gibi şeyler koyabileceksiniz fakat henüz onun için bir sistem düşünemedim. Karakter ve benzeri önerilerinizi bekliyorum :)
Benim telefonda aktif olarak kullandığım bir Blackjack oyunu var. Bu oyunu baz alarak bir şeyler yapabilirsin, indirip dene derim.

Şunu da unutma, kasa her zaman kazanır😉😁

Benim telefonda aktif olarak kullandığım bir Blackjack oyunu var. Bu oyunu baz alarak bir şeyler yapabilirsin, indirip dene derim.

Şunu da unutma, kasa her zaman kazanır😉😁
Kurpiyer olarak ganyotçuyu seç 😀
Yabancı forumlara falan da bakıyorum bir bulursam güzel olucak. Beklemede kalın ülkeye döviz sokacağım :D :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı