Python ile kod bitince başa nasıl dönülür?

bbnoS

Hectopat
Daha fazla  
Kodu altta vereceğim. Şunu yapmak istiyorum: bakiyeyi öğrendikten sonra geri "Yapacağın işlemi seç" kısmına dönmesini istiyorum. Bunu Biri bana nasıl yapıldığını Açıklayabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Kod:
soru=int(input("Yapacağın işlemi seç: "))     <------- buraya geri dönsün                          
if soru==1:                                                                                
    print("Para Hesaplanıyor")                                                     
    time.sleep(1)                                                                          
    print("Hesabınızdaki Para:",bakiye) <---------- Burası bitince

(Kod yanlış değil üst tarafta farklı şeylerde vardı fakat fazlalık olur diye onları koymadım sadece bana lazım olan yeri koydum.)

Başına eklediğim "while True:" ifadesi aksi bir dönüş almadığı sürece başlangıça dönecektir.
Python:
while True:
    soru=int(input("Yapacağın işlemi seç: "))     <------- buraya geri dönsün                        
    if soru==1:                                                                              
        time.sleep(1)                                                                        

while döngüsüyle olabilir. Bir bool değişkeni oluştur. Değerini false yap.

while(!bool){
soru=int(input("Yapacağın işlemi seç: ")) <------- buraya geri dönsün
if soru==1:
time.sleep(1)
}

While döngüsünü biliyordum fakat bunda işe yarayacağını tahmin etmemiştim yorum yazan herkese teşekkürler kod sorunsuz çalışıyor :kalp:

Geri
Yukarı