Python ile sahte virüs yapılır mı?

HD4450

Kilopat
Arkadaşlarımı trollemek için bir virüs yapabilir miyim? İsteğim şeyler basit şeyler aslında. Programı çalıştırınca virüs varmış gibi hissedecek rastgele uygulamalar falan açacak, ekrana jumpscare fotoğraflar videolar falan gelecek, sisteme zarar vermeyecek bir yazılım yapabilir miyim? Dediğim gibi kötü niyetli değil eğlence amaçlı bir program yapmak istiyorum, şimdiden teşekkürler iyi geceler.

Arkadaşlarımı trollemek için bir virüs yapabilir miyim? İsteğim şeyler basit şeyler aslında. Programı çalıştırınca virüs varmış gibi hissedecek rastgele uygulamalar falan açacak, ekrana jumpscare fotoğraflar videolar falan gelecek, sisteme zarar vermeyecek bir yazılım yapabilir miyim? Dediğim gibi kötü niyetli değil eğlence amaçlı bir program yapmak istiyorum, şimdiden teşekkürler iyi geceler.

C# ile daha kolay olur Visual Studio ile form uygulaması yaparsın. İstersen sana böyle bir uygulama yaparım canım sıkılıyor zaten bu gece.

C#:
using System;
using System.Collections.Generic;
using System.ComponentModel;
using System.Data;
using System.Drawing;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;
using System.Windows.Forms;
using System.Diagnostics;

namespace WindowsFormsApp9
{
    public partial class Form1 : Form
    {
        public Form1()
        {
            InitializeComponent();
        }

private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)
        {
            MessageBox.Show("Virüsü yedin kardeşim hayırlı olsun");
            Form2 form2 = new Form2();
            form2.Show();
            Form3 form3 = new Form3();
            form3.Show();
            System.Diagnostics.Process.Start(@"C:\Windows\Resources\Ease of Access Themes\hcblack.theme");
        }

private void pictureBox1_Click(object sender, EventArgs e)
        {
           MessageBox.Show("SYSTEM32 SİLİNDİ!");
        }
    }
}
Hocam teşekkür ederim ama kendim yapmak istiyorum teşekkür ederim yardım için iyi akşamlar.

Form sayısını arttırabilirsin ve yazdığım programda uygulama açılınca Windows temasını değiştiriyor çok eğlenceli C# ama
Hocam teşekkür ederim ama kendim yapmak istiyorum teşekkür ederim yardım için iyi akşamlar.

Picturebox a da istediğin resimi koyabilirsin.

C#:
using System;
using System.Collections.Generic;
using System.ComponentModel;
using System.Data;
using System.Drawing;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;
using System.Windows.Forms;
using System.Diagnostics;

namespace WindowsFormsApp9
{
 public partial class Form1 : Form
 {
 public Form1()
 {
 InitializeComponent();
 }

private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)
 {
 MessageBox.Show("Virüsü yedin kardeşim hayırlı olsun");
 Form2 form2 = new Form2();
 form2.Show();
 Form3 form3 = new Form3();
 form3.Show();
 System.Diagnostics.Process.Start(@"C:\Windows\Resources\Ease of Access Themes\hcblack.theme");
 }

private void pictureBox1_Click(object sender, EventArgs e)
 {
 MessageBox.Show("SYSTEM32 SİLİNDİ!");
 }
 }
}

Form sayısını arttırabilirsin ve yazdığım programda uygulama açılınca Windows temasını değiştiriyor çok eğlenceli C# ama

Picturebox a da istediğin resimi koyabilirsin.

Hocam bir sorum daha var mesela ben bunu yaptım arkadaşa attım ama yaptığım diğer projeler mini ATM uygulamaları falan arkadaşta açılmıyor. Neden acaba?

Evet, exe halini hem ra, olarak hem de düz exe olarak deniyorum, hiçbir şekilde açılmıyor arkadaşlarımda. Ve o exeyi internete koyup tekrar kendi PC eme yükleyip çalıştırırken yine açılmıyor.

Virüs uyarısı veriyorsa Defender'ı ve diğer virüs uygulamalarını kapatsın yönetici olarak çalıştırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı