Python ile yaptığım yapay zeka oyunu

Sayfamda SQL ile yaptığım çalışmalar bulunmaktadır.
GitHub profilimde de SQL ile Python iletişimini kolaylaştıran Python kodlarımı bulabilirsiniz.
Bahsettiğiniz projede ses algılama sistemleri mi yapıyorsunuz ? Yapay sinir ağları kullanıyorsunuz o zaman. Deep learning falan.
Bende şu zamanlar da yapay sinir ağları üzerine çalışıyorum.
İnternet sayfamın en altında belirtmiştim yapay sinir ağları diye. :)
Sesli sisteme geçmeyi planlamıyorum yani sen yazcaksın o konuşacak (gifler halinde) bunuda yazdığım işletim sisteminin maskotu olarak kullanacağım tabii daha çok yolu var :) Sizede mail atmıştım.

Sesli sisteme geçmeyi planlamıyorum yani sen yazcaksın o konuşacak (gifler halinde) bunuda yazdığım işletim sisteminin maskotu olarak kullanacağım tabii daha çok yolu var :) Sizede mail atmıştım.
Ben sesi algılayıp işlem yapıyor sanmıştım. O nedenle yapay zeka diyordum. :)
Evet mailinizi aldım ve gönderdiğiniz sayfayı inceledim.

Ben sesi algılayıp işlem yapıyor sanmıştım. O nedenle yapay zeka diyordum. :)
Evet mailinizi aldım ve gönderdiğiniz sayfayı inceledim.
Yapay zeka mantığını yanlış kavramışsınız :D Yapay zekanın temelleri bir komutu işlemektir. Mesela siz ona merhaba dediğinizde o size sadece merhaba olarak dönerse normal bir programdan farkı kalmaz ama sizden öğrendiği giriş cümlelerini kullanırsa yapay zeka olur.

Yapay zeka mantığını yanlış kavramışsınız :D Yapay zekanın temelleri bir komutu işlemektir. Mesela siz ona merhaba dediğinizde o size sadece merhaba olarak dönerse normal bir programdan farkı kalmaz ama sizden öğrendiği giriş cümlelerini kullanırsa yapay zeka olur.
Sanırım bir yanlış anlaşılma oldu. Ben sesi algılamakta yapay sinir ağları kullanılıyor demek istemişimtim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı