Python ile yaptığım yapay zeka oyunu

Ardam2

Hectopat
Daha fazla  
Python ile Breadth First Tree yapısı kullanarak yenilmez yapay zekaya sahip XOX oyunu.

Oynadığınız yere göre tün olasılıkların şemasını(Tree) çıkartıp kazanma olasılığının en yüksek olduğu adımları izleyen, Python programlama dili ile yazılmış bir Terminal programıdır.

Proje ile daha fazla bilgi ve proje kodları için: Yenilmez Yapay Zeka XOX Oyunu: Python - Arda Mavi

Python üzerinde çalışamaya devam edin :) Emin olun ki Python ile her şeyi yapabilirsiniz ;)

(y)

Farklı dillerle ilgilensemde (Projede hangi dili gerekiyprsa onu kullanıyorum.) şu zamanlarda Python ile daha çok çalışıyorum.
:) Gayet güzel SQL alanındada kendini geliştir efsane şeyler yapabilirsin. Şuan Sirinin öğrenme versiyonu olan gibi bir şey yapmaya çalışıyorum her kullanıcıya farklı davranıyor :)

:) Gayet güzel SQL alanındada kendini geliştir efsane şeyler yapabilirsin. Şuan Sirinin öğrenme versiyonu olan gibi bir şey yapmaya çalışıyorum her kullanıcıya farklı davranıyor :)
Sayfamda SQL ile yaptığım çalışmalar bulunmaktadır.
GitHub profilimde de SQL ile Python iletişimini kolaylaştıran Python kodlarımı bulabilirsiniz.
Bahsettiğiniz projede ses algılama sistemleri mi yapıyorsunuz ? Yapay sinir ağları kullanıyorsunuz o zaman. Deep learning falan.
Bende şu zamanlar da yapay sinir ağları üzerine çalışıyorum.
İnternet sayfamın en altında belirtmiştim yapay sinir ağları diye. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı