Python kaç yaşında öğrenilebilir?

harujaardam

Femtopat
Merhaba, Python öğrenmek için matematik seviyesi güzel olması lazım diye biliyorum. Peki lise 1. sınıfım öğrenebilir miyim? Şimdiden başladım daha başlardayım

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum soruna cevap veremeyeceğim ama bunu yazmadan geçemem. Tahmin ediyorum ki liseye geçtim kendimi geliştireyim hatta belki yazılım üzerinden yürürüm paraya para demem gibi düşünüyorsun. Sana şunu söyleyeyim okulun haftaya açılıyor en önem vermen gereken iş derslerin olmalı, derslerinden yüksek notlar almazsan öğreneceğin hiçbir şeyin anlamı olmaz. Derslerinden en az 80+ notlar almadığın sürece diğer uğraşlara gerekenden fazla önem vermeni önermem.

Ben izin vermiyorum, 20 yaşına gelince öğrenmeye başlayacaksın (!). Bu ne saçma soru ya? Ben Python'a 13 yaşımda başlamıştım. Kimisi de 16 yaşında başlar. İstersen şimdi başlayabilirsin, seni tutan yok.

Ben izin vermiyorum, 20 yaşına gelince öğrenmeye başlayacaksın (!). Bu ne saçma soru ya? Ben Python'a 13 yaşımda başlamıştım. Kimisi de 16 yaşında başlar. İstersen şimdi başlayabilirsin, seni tutan yok.

Farklı forumlarda gördüm zor öğrenirsin demişler hep matematik olmadan kafam karıştı ilk başta.

@harujaardam Python ile matematiğin alakası yok alanları ile alakasi sadece Python'u öğrenirsin ama yapay zeka ve veri bilimi için yetmeyebilir.

Yok onlara fazla ilgim yok teşekkürler cevaplarınız için.

Geri
Yukarı