Python kodunu uygulamaya çevirmek

AxisVg

Hectopat
Daha fazla  
Basit bir Python projem var sorunsuz şekilde çalışıyor. Çok kompleks bir şey değil fakat bunu nasıl CMD tarzı kullanım formatından direkt normal bir programa dönüştürebilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu yöntemi zaten kullandım fakat CMD tarzı formattan tamamen kurtulup basit bir arayüze kavuşturmak istiyorum.
Arayüz derken grafik mi istiyorsunuz? Eğer onu anlatmak istiyorsanız Tkinter kütüphanesine bakabilirsiniz. Daha farklı kütüphanelerde var ama Tkinter direkt Python ile birlikte geliyor.

Arayüz derken grafik mi istiyorsunuz? Eğer onu anlatmak istiyorsanız tkinter kütüphanesine bakabilirsiniz. Daha farklı kütüphanelerde var ama tkinter direkt Python ile birlikte geliyor.

Kullanıcının link girebileceği bir satır ve aktif etmek için tıklayacağı bir butondan ibaret. Ufak Windows uyarı kututuckları tarzında bir arayüz.

Kullanıcının link girebileceği bir satır ve aktif etmek için tıklayacağı bir butondan ibaret. Ufak Windows uyarı kututuckları tarzında bir arayüz.
Tamamdır hocam anladığım gibiymiş. Tkinter kütüphanesine bakabilirsiniz. Biraz estetik olarak kötü bir kütüphane ama CustomTkinter kullanarak daha modern arayüzler elde edebilirsiniz.

Tamamdır hocam anladığım gibiymiş. Tkinter kütüphanesine bakabilirsiniz. Biraz estetik olarak kötü bir kütüphane ama CustomTkinter kullanarak daha modern arayüzler elde edebilirsiniz.
Ek olarak PyQt kullanabilirsiniz.

Qt Designer'i var çok modern şeyler yapabilirsiniz.

Benim yaptıklarım:

1665517042267.png

1665517080308.png

1665517161279.png

Biraz kullanması karışık ama çözdüğünüzde aşırı basit. Yardım olursa konu açın bakarım. Tkinter ve PyQt sorunlarınız için etiketlemeniz bile yeterli.

3. programı alabilir miyim?
Tam olarak bitmedi hocam. Çok eksiklikleri var. Ama temel olarak çalışıyor. Eklediğiniz imleçleri otomatik olarak algılıyor.

1665517517233.png

Eğer uygulamayı geliştirecekseniz buyrun. Ama biraz bugları var haberiniz olsun.

Roblox Crosshairs

Batch klasörünü silin. Gereksiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı