Python öğrenince neler yapılabilir?

az önce 235 sayfa python kitabı bitirdim 2. kitabımdı

bende azçok hobi amaclı ilgileniyorum
Python, yazılımcıların ekosisteminde oldukça gelişti. Bugün, çok çeşitli uygulamalar oluşturulurken kullanılan en güçlü dillerden bir tanesidir.
...
Python'la Yaratılanlar: Google, Instagram, Twitter...
  1. Web Geliştirme.
  2. Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi.
  3. Veri Analizi. ...
  4. Oyun Geliştirme.
  5. Robotik Uygulamaları ...
  6. Mobil Uygulamalar.
git bi kitap al pytona giriş yeni başlayanlar die 300 400 sayfa 50 60 tl sonra orta seviye kitabı al bitir yeterli

Az önce 235 sayfa Python kitabı bitirdim 2. kitabımdı

Bende az çok hobi amaclı ilgileniyorum
Python, yazılımcıların ekosisteminde oldukça gelişti. Bugün, çok çeşitli uygulamalar oluşturulurken kullanılan en güçlü dillerden bir tanesidir.

Python'la Yaratılanlar: Google, Instagram, Twitter...
  1. Web Geliştirme.
  2. Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi.
  3. Veri Analizi...
  4. Oyun Geliştirme.
  5. Robotik Uygulamaları...
  6. Mobil Uygulamalar.
Git bir kitap al pytona giriş yeni başlayanlar die 300 400 sayfa 50 60 TL sonra orta seviye kitabı al bitir yeterli

2. kitapsa ileri seviye içindir, hangi kitap hocam ben de ileri seviye için kaynak araştırıyorum?

Ben hepsini okuydum şöyle örnek vereyim alon mask Basic kitabı alıyor 3 günde bitiriyor sonra oyun yazıyor 500 dolara satıyor kalın bir kitap al sonra YouTube'da ücretsiz videoplar var ben 40 derslik YouTube'da kitaplar dışında video izledim şu anda az çok temelin üstündeyim 6 ay kendini ver videolar sadece izliyosun kafa yormusuyosun ama kitap okuyosun beynini yoruyosun daha yararlı gibi geldi bana yine de ikisini de yap derim

Son düzenleme:
Ben hepsini okuydum şöyle örnek vereyim alon mask Basic kitabı alıyor 3 günde bitiriyor sonra oyun yazıyor 500 dolara satıyor kalın bir kitap al sonra YouTube'da ücretsiz videoplar var ben 40 derslik YouTube'da kitaplar dışında video izledim şu anda az çok temelin üstündeyim 6 ay kendini ver videolar sadece izliyosun kafa yormusuyosun ama kitap okuyosun beynini yoruyosun daha yararlı gibi geldi bana yine de ikisini de yap derim
Kitabın linkini atar mısınız?

rica ..

Dün aldım 2. kitabı D&R de Sorularla Python Öğreniyorum bu kitap 4-5 saatde bitirdim güzel yararlı bi kitap 53 tl e aldım ben sitede 37 tl farklı kitaplarda var dahala kalın 89 90 tl e onları tavsiye ederim verdiğim linki almak zorunda değilsin dah akalın daha güzle kitaplar ve d&r git bakarsın

Son düzenleme:
Python geliştiricisi olarak işe girebilirsiniz. Bir start-up kurabilirsiniz. Bunun gibi platformlarda freelancer olarak ücret karşılığında proje geliştirebilirsiniz. Bilginizi çevrim içi öğretici içeriklerle satabilirsiniz. Bir geliştirici YouTube kanalı kurup reklam yerleşimi yapabilirsiniz. Bir blog kurup yine reklam yerleşimi yapabilirsiniz. Ödüllü kodlama yarışmalarına katılabilirsiniz. Geçmiş piyango sayılarını analiz ederek tahminde bulunan yapay bir nöral ağ kodlayıp piyango bile oynayabilirsiniz fakat bu daha çok "python ile nasıl para kaybedilir" örneği oldu. Liste bu şekilde uzar.

Geri
Yukarı