Python öğrenmek için kaç sayfalık deftere ihtiyacım var?

Gerçekten bunu sordunuz mu? 😃 Sayfa düşünmek yerine online not defteri kullanabilirsiniz. İllaki fiziksel defter kullanacağım diyorsan, 40-50 sayfa yeterli olur. Böyle gereksiz şeylerle uğraşmayın derim. Not almaktan çok, pratik yapın.
Aynen öyle.
Not için markdown formatı tavsiye ederim. Markdown için obsidian programı basit ve iyidir.

Not defterini açıyorsunuz ve inanılmaz bir şekilde karşınıza not alabileceğiniz bir pencere geliyor. (!)

Not defteri yeter. İleride yeniden bakmak isterseniz Word ile yazıp Drive'da yedekleyebilirsiniz elbette. Yani en basit program önerilse işinizi görecektir.

Cidden değişik bir soru. Yazılım not alınarak ta öğrenilir ama yazılım not alınarak öğrenilmez. Hocam unutulması mümkün küçük konular vardır onları da işiniz düştüğünde internetten 10 saniyede bulabilirsiniz eğer illa not almak istiyorsanız defter ziyan etmemenizi tavsiye ederim bilgisayar üzerinden dijital not alabilirsiniz ve çok daha kolay olur.

Not defterini açıyorsunuz ve inanılmaz bir şekilde karşınıza not alabileceğiniz bir pencere geliyor. (!)

Not defteri yeter. İleride yeniden bakmak isterseniz Word ile yazıp Drive'da yedekleyebilirsiniz elbette. Yani en basit program önerilse işinizi görecektir.

Microsoft OneNote çok iyi yazılım ben günlük işlerimi yazılım gibi konuları kolayca not alıyorum onu tavsiye ederim.

Gerek yok not tutmana.

Algoritma tasarlayacagin zaman kagit kalem kullanarak yapman cok faydali olur, sonra bunu koda dokerken bakarsin ama bu da uzun soluklu bir sey degil. Bir parca kagida yazarsin, sonra koda dokunce kagidi cope atabilirsin.

Burasi Norvec olsaydi geri donustur derdim ama Turkiye'de geri donusume atilan seylerin geri donusturulemediginden neredeyse emin gibiyim. Sistem elestirimi de yaptim, gidiyorum.

Geri
Yukarı