Python'a başlanmalı mı?

Finnbey

Centipat
Daha fazla  
Mehrabalar üniversite 1'im ve Python diline başlamak istiyorum. Fakat emin değilim. Her araştırdığım bir sürü yer diyor. Güvenemiyorum. Daha çok sektörün içinden biri varsa anlatabilir mi? Bölüm Elektrik Elektronik Mühendisliği.

Mehrabalar üniversite 1'im ve Python diline başlamak istiyorum. Fakat emin değilim. Her araştırdığım bir sürü yer diyor. Güvenemiyorum. Daha çok sektörün içinden biri varsa anlatabilir mi? Bölüm Elektrik Elektronik Mühendisliği.
Elektrikciler Java kullaniyor galiba.

C++ öğrenirseniz daha iyi olabilir.

Elektrik elektronik mühendisliği için makine diline yakın diller yararlıdır. Belki C/C++ olabilir. İstemediğinizi belirtmişsiniz ama bunun gibi bir bölümde lazım.

Mehrabalar üniversite 1'im ve Python diline başlamak istiyorum. Fakat emin değilim. Her araştırdığım bir sürü yer diyor. Güvenemiyorum. Daha çok sektörün içinden biri varsa anlatabilir mi? Bölüm elektrik elektronik mühendisliği.

Dili temel seviye bilmeniz o dili çok iyi biliyorsunuz anlamına gelmiyor C dilini daha fazla öğrenmeye ve geliştirmeye bakın sonra C++ Assembly gibi dillere yoğunlaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı