Q10 Life vs. Arctis 1 vs. JBL T500BT

Anker JBL'den önde ama diğerini bilemem. Ben Anker alacağım.

Ağır mı cidden?
Hocam bir oyuncu kulaklığı kadar ağır ve uzun süreli kullanımlarda pek rahat değil ki suni deri pedler cidden terletiyor ama kulak kapsayan kulaklık olması ve o müthiş ses kalitesi hepsine değer emin olun gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Ağır mı cidden?
1 saat civarı kullandıktan sonra çıkarasım geliyor. Evet ağır ama bu almamak için bir sebep değil, sesi kapatıyor bu açığı.
Hocam bir oyuncu kulaklığı kadar ağır ve uzun süreli kullanımlarda pek rahat değil ki suni deri pedler cidden terletiyor ama kulak kapsayan kulaklık olması ve o müthiş ses kalitesi hepsine değer emin olun gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Dışarıdaki sesi azaltması, kulağınızı sarması, bas modu, sesi, şarjı. Bunlar tek sorunu olan ağırlığı kapatıyor. Bas modunu açınca kalkıp dans etmeden duramıyorum. :D

1 Saat civarı kullandıktan sonra çıkarasım geliyor. Evet ağır ama bu almamak için bir sebep değil, sesi kapatıyor bu açığı.

Dışarıdaki sesi azaltması, kulağınızı sarması, bas modu, sesi, şarjı. Bunlar tek sorunu olan ağırlığı kapatıyor. Bas modunu açınca kalkıp dans etmeden duramıyorum. :D.

Çok övdünüz gerçekten, size güvenip Q10 Life almak istiyorum. Dün baktım fiyatlarına siyah rengin stoğu bitmiş, indirime falan mı girdi acaba? Ayriyeten ne zaman düşer 300₺ bandına?

Çok övdünüz gerçekten, size güvenip Q10 Life almak istiyorum. Dün baktım fiyatlarına siyah rengin stoğu bitmiş, indirime falan mı girdi acaba? Ayriyeten ne zaman düşer 300₺ bandına?
Sürekli düşüyor. 350-360 civarlarında gezerken bir anda 270'e düştüğü de oluyor. Ben 270'e aldım.

Sürekli düşüyor. 350-360 civarlarında gezerken bir anda 270'e düştüğü de oluyor. Ben 270'e aldım.
Ben de 270'tlye aldım Kasım indirimlerinde. Yakınlarda düşer bu arada mavi be jrengini önermiyorum çok çabuk kirleniyor siyah gri ya da siyah kırmızı en iyisi olur. Hayırlı olsun şimdiden.

Ben de 270'TL'ye aldım kasım indirimlerinde. Yakınlarda düşer bu arada mavi be jrengini önermiyorum çok çabuk kirleniyor siyah gri ya da siyah kırmızı en iyisi olur. Hayırlı olsun şimdiden.

Ah o siyah renk indirime girse çok sevinirdim. 15-16'sı gibi indirime girmesini bekliyorum. Umarım girer de alırım, dua edin lütfen.
Q10 hepsini tek başına alır. Oyun oynamıyorsanız Arctis elendi, JBL zaten kötü. Q10 gayet iyi. Sorunuz varsa cevaplayabilirim. Kullanıyorum.

Bu arada dışarı çıkarken kullandınız mı? Sesleri dışarı alıyor veya veriyor mu? İnsanları rahatsız etmek istemiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı