JBL T500BT vs. Anker Q10

Bunu önerebilirim üstüne anc özelliği de var eğer Soundcore Q10'u tip olarak beğenmiyorsanız sade siyah olan rengi var diye biliyorum onu tercih edebilirsiniz TaoTronics'te gayet kaliteli bir marka SoundSurge serisi içerisinde 85-90 serisi gayet beğeniliyor.

T500BT aldım, birazcık dip ses var ama kulaklığı orta düzeyde kullanırken bile duyulmuyor, en azından beni rahatsız etmiyor. Şu an gayet memnunum.

İkisini de kullandım. JBL 560 BT aldım ilk önce, Daha önce iyi bir kulaklık kullanmadığım için bana muhteşem geliyordu. 5-6 ay kullandıktan sonra bu seride kronik sol kulaktan ses gelmeme sorunu yaptı ben de bıraktım onu. Tasarım olarak biraz ufak ve hafif bir kulaklık. Ses konusunda da tatminkar seviyede iyi. Sonra gittim bir arkadaşımdan Anker Soundcore Q10 kullandım arada bariz ses ve malzeme kalitesi farkı vardı. Biraz daha üzerine koyup Soundcore Q20 aldım ve JBL'deki sesin boş olduğunu anladım. JBL biraz daha popüler olduğu için baskın geliyor. Onun dışında Anker kulaklıkları gerçekten iyi. Hem Type-C hem AUX var, ayrıyeten 60 saat şarj süresi falan var gayet iyi benim Q20'de bass up ve gürültü engelleme gibi özellikler de var ama Q10 işini hakkı ile yapıyor.

İkisini de kullandım. JBL 560 BT aldım ilk önce, daha önce iyi bir kulaklık kullanmadığım için bana muhteşem geliyordu. 5-6 ay kullandıktan sonra bu seride kronik sol kulaktan ses gelmeme sorunu yaptı ben de bıraktım onu. Tasarım olarak biraz ufak ve hafif bir kulaklık. Ses konusunda da tatminkar seviyede iyi. Sonra gittim bir arkadaşımdan Anker Soundcore Q10 kullandım arada bariz ses ve malzeme kalitesi farkı vardı. Biraz daha üzerine koyup Soundcore Q20 aldım ve JBL'deki sesin boş olduğunu anladım. JBL biraz daha popüler olduğu için baskın geliyor. Onun dışında Anker kulaklıkları gerçekten iyi. Hem Type-C hem AUX var, ayrıyeten 60 saat şarj süresi falan var gayet iyi benim Q20'de bass up ve gürültü engelleme gibi özellikler de var ama Q10 işini hakkı ile yapıyor.

Hocam yeni bir kulaklık arayışındayım. JBL T460 BT kulaklığımı daha yeni sattım ve JBL T500 BT alacaktım ama MediaMarkt'a gittim gözüm bir an Anker Soundcore Life 2 Neo'ya gitti, elime kulaklığı aldım o ağırlığı malzeme kalitesi bir an cezbetti. Kulağıma taktım müziği açmadığım halde dışarı ile iletişimi kesti ve müzik açtığımda gayet hoş tizleri vardı. Ekstra bass özelliğini açtım daha çok sevmeye başladım kulaklığı. 1000 liralık JBL modellere baktım 600 TL'lik Anker'e göre anca yetişiyor ses kalitesi. İnternette gezinirken Q10 modelini gördüm ve JBL ile Anker konusunda kararsız kaldım. Q10 580 TL, Soundcore Life 2 Neo 600 TL ve JBL T500 BT de 600 civarlarında. Yardımcı olabilir misiniz deneyimlerinizi paylaşarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı