Q10 ve Q30 nasıldır?

feverane

Picopat
Daha fazla  
Şu an Q10 kullanıyorum ama daha iyi bir müzik deneyimi için Q30 almayı planlıyorum. İkisini denemiş olan var mı? Aralarındaki fark nedir?

@Mansion bilir :)

Kendi şahsi görüşüm Q10'un standart günlük bir kullanıcıya yettiği yönünde, Q30 bana görünüşü itibari ile de profesyonel bir kulaklıkmış gibi geliyor.

Şu an Q10 kullanıyorum ama daha iyi bir müzik deneyimi için Q30 almayı planlıyorum. İkisini denemiş olan var mı? Aralarındaki fark nedir?

Ben denemediğim Anker ürünü sayılıdır diyeyim. 😄 Q30 müzik kalitesinde eşsiz bir deneyim sunuyor. Sunduğu Soundcore EQ uygulamasından müthiş geniş özellikleri mevcut. Ses kalitesi olarak Sennheiser HD350BT kadar güzel değil. Ama fiyatına göre çok iyiydi(750TL) şu an aynı mı bilmem. 🙂 ama 850TL'lere kadar değeceğini düşünüyorum. Onun dışında kutusuda var. Aralarında işte uygulama desteği, yazılım, ses kalitesi, tasarım, bass fazlalığı, ANC(aktif gürültü engelleme gibi farklılıklar var. Ama son olarak fiyatına değer. Ve son olarak Sennheiser HD350BT kadar ses kalitesi olmadığını tekrar belirteyim. Ve almanızı öneririm. :)

Bu arada bu kulaklık gümbürtü, heyecan gibi bir ses profili sunuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben denemediğim Anker ürünü sayılıdır diyeyim. 😄 Q30 müzik kalitesinde eşsiz bir deneyim sunuyor. Sunduğu Soundcore EQ uygulamasından müthiş geniş özellikleri mevcut. Ses kalitesi olarak Sennheiser HD350BT kadar güzel değil. Ama fiyatına göre çok iyiydi(750TL) şu an aynı mı bilmem. 🙂 ama 850TL'lere kadar değeceğini düşünüyorum. Onun dışında kutusuda var. Aralarında işte uygulama desteği, yazılım, ses kalitesi, tasarım, bass fazlalığı, ANC(aktif gürültü engelleme gibi farklılıklar var. Ama son olarak fiyatına değer. Ve son olarak Sennheiser HD350BT kadar ses kalitesi olmadığını tekrar belirteyim. Ve almanızı öneririm. :)

Anker Q10 kulaklığa rakip olabilecek bir Sennheiser ya da farklı bir kulaklık var mı bildiğiniz? Alanında rakipsiz gibi duruyor. 🙂

Anker Q10 kulaklığa rakip olabilecek bir Sennheiser'ya da farklı bir kulaklık var mı bildiğiniz? Alanında rakipsiz gibi duruyor. 🙂

Maalesef Q10'a en yakın rakip budur:

Fiyatı uçuk şu anlık. Alınmaz. Tabii Anker SoundCore ürünleriyle alanında rakipsiz şu an.

Fiyatı uçuk şu anlık. Alınmaz. Tabii Anker Soundcore ürünleriyle alanında rakipsiz şu an.

Daha dün Q30'u 950 TL'ye bulabiliyordum, bugün 1200 olmuş. Bu ay içi bir indirim yakalarsam mutlaka alacağım.

Fiyatı uçuk şu anlık. Alınmaz. Tabii Anker SoundCore ürünleriyle alanında rakipsiz şu an.

Bir de benim en çok anlamadığım konu Anker R100 TWS neden Q10'dan üstün olmuyor? Çıkış tarihi itibariyle de yeni Q10'un onu bile tokatlaması ilginç geldi bana. 😅

@feverane Anker SoundCore Life Q30 Kablosuz ANC Aktif Gürültü Önleyici 40 Saate Varan Çalma Süresi NFC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 939TL var ama pembe renk. 900TL ve aşağısına düştüğünde kaçırmayın. Bu arada tavsiyem Q10'u satmayın, şu an o düşük bütçe için biçilmez kaftan. Satarsanız ileride çok zam gelme ihtimali var. Öyle bal gibi bir kulaklığı eş, dost, akrabaya vermenizi daha çok tavsiye ederim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı