Q10 ve Q30 nasıldır?

@Chloe Price

Q30 kullanıp sadece işimi görüyor demek de güzelmiş, ben de istiyorum o lüksten :D

Bu arada @feverane alıyor musun Q30'u yoksa Q10'dan devam mı?

Fiyatının düşmesini bekleyeceğim hocam. 900 civarlarına gelirse alırım. Şu an Q10'dan devam.
Kur çok dalgalı. Bana ikisinden örnek fiyat verin. Bana sorarsanız 300TL vs 850TL ve fiyat farkına değer derim. Yılbaşı indiriminde belki yine düşer bakalım. Bir ara 689TL'ye düşmüştü.

Dayanamadım aldım Q30'u 😀 GittiGidiyor'da 1000 TL'ye satılıyordu. Bakalım, umarım Q10 ‘dan güzeldir, pişman olmam.

Son düzenleme:
Fiyatının düşmesini bekleyeceğim hocam. 900 civarlarına gelirse alırım. Şu an Q10'dan devam.

Dayanamadım aldım Q30'u 😀 GittiGidiyor'da 1000 TL'ye satılıyordu. Bakalım, umarım Q10 ‘dan güzeldir, pişman olmam.

Umarım olmazsınız. Hayırlı olsun. 🙃

SoundCore uygulamasından ayarları yapmayı unutmayın.

Umarım olmazsınız. Hayırlı olsun. 🙃

SoundCore uygulamasından ayarları yapmayı unutmayın.
Ekolayzır ayarını yapmadan dinlediğimde baya hayal kırıklığına uğradım, ama ayarları düzeltince ses vs. düzeldi. Aktif gürültü engelleme falan mütişmiş. dışarıdan zerre ses sızmıyor. Yalnız ekolayzır ayarlarını ekteki gibi yaparsam tatmin edici bir sese ulaşabiliyorum.

Dosya Ekleri

• 855EC89A-BCBC-4839-9F15-EA3AD56BAE96.png
    855EC89A-BCBC-4839-9F15-EA3AD56BAE96.png
    47 KB · Görüntüleme: 148
Ekolayzır ayarını yapmadan dinlediğimde bayağı hayal kırıklığına uğradım, ama ayarları düzeltince ses vs. düzeldi. Aktif gürültü engelleme falan mütişmiş. Dışarıdan zerre ses sızmıyor. Yalnız ekolayzır ayarlarını ekteki gibi yaparsam tatmin edici bir sese ulaşabiliyorum.

Beğendiğinize sevindim. 100 üzerinden kaç puan verirdiniz o kulaklığa?

EQ ayarlarını dikkatli yapmanız gerek zaten. İlk bende kötü ayarlamıştım. 😄

Beğendiğinize sevindim. 100 üzerinden kaç puan verirdiniz o kulaklığa?

EQ ayarlarını dikkatli yapmanız gerek zaten. İlk bende kötü ayarlamıştım. 😄

Hocam puanlayabilecek tecrübem ve bilgim pek yok 😁 ama tatmin oldum diyebilirim. Güzel işte, her şey olması gerektiği gibi. Sadece kulaklığın yanındaki logolar çakma kulaklıkmış izlenimi yaratıyor, bir de son seste dışarıya inanılmaz ses veriyor ama benim için pek önemli değil.
Ses yalıtımı, aktif ses engelleyiciyi de başka kulaklıklar ile kıyaslayabilecek tecrübem yok fakat bayağı etkileyici bir özellikmiş.

Hocam puanlayabilecek tecrübem ve bilgim pek yok 😁 ama tatmin oldum diyebilirim. Güzel işte, her şey olması gerektiği gibi. Sadece kulaklığın yanındaki logolar çakma kulaklıkmış izlenimi yaratıyor, bir de son seste dışarıya inanılmaz ses veriyor ama benim için pek önemli değil.
Ses yalıtımı, aktif ses engelleyiciyi de başka kulaklıklar ile kıyaslayabilecek tecrübem yok fakat bayağı etkileyici bir özellikmiş.

Logo çakma mı? :D Çevremde herkes Anker sahibi aksine çakmadan ziyade havalı duruyor. İzmir'de çok kullanıcısı var Anker kulaklıkların. Çevremin hepsine ben aldırttım şu ana kadar memnun olmayan yok. :D

Beğenmenize sevindim. :)

Logo çakma mı? :D çevremde herkes Anker sahibi aksine çakmadan ziyade havalı duruyor. İzmir'de çok kullanıcısı var Anker kulaklıkların. Çevremin hepsine ben aldırttım şu ana kadar memnun olmayan yok. :D

Beğenmenize sevindim. :)

Bu arada sizce ekolayzır de hepsini Max ayar yapıp, sesi de fullediğimde kulaklığa zarar gelir mi? Ben böyle dinlemeyi bayağı seviyorum ama kulaklığı çıkartınca fark ettim dışa acayip ses gidiyor ve kulaklık 5+1 sistem gibi titriyor.

Bu arada sizce ekolayzır de hepsini Max ayar yapıp, sesi de fullediğimde kulaklığa zarar gelir mi? Ben böyle dinlemeyi bayağı seviyorum ama kulaklığı çıkartınca fark ettim dışa acayip ses gidiyor ve kulaklık 5+1 sistem gibi titriyor.

Q35 var arkadaşımda, hoparlör niyetine kullanıyor. :D

4-5 aydır öyle kullanıyor bir şeyi yok. Olmazda zaten. Garantisi var.

Geri
Yukarı