Q10 ve Q30 nasıldır?

Bu arada biraz iki kulaklık arasında karşılaştırma yaptım, kalite ve ses düzeyi farkı tartışılmaz. Malzeme kalitesi de Q10'a göre fersah fersah önde, Q30 kafada hafif duruyor, kulaklara baskı yapmıyor. Yalnız Q10 da basslar çok vurucu, o yanı çok iyi, Q30 da bir türlü sağlayamadım onu.
Bir de dış sesin olduğu bir ortamda, Q30 müziksiz aktif gürültü engelleyici modsuz bir durumdayken karşılaştırınca Q10 sanki bir tık daha iyi dışarıdaki sesten izole ediyor kulakları.

Bu arada biraz iki kulaklık arasında karşılaştırma yaptım, kalite ve ses düzeyi farkı tartışılmaz. Malzeme kalitesi de Q10'a göre fersah fersah önde, Q30 kafada hafif duruyor, kulaklara baskı yapmıyor. Yalnız Q10 da basslar çok vurucu, o yanı çok iyi, Q30 da bir türlü sağlayamadım onu.
Bir de dış sesin olduğu bir ortamda, Q30 müziksiz aktif gürültü engelleyici modsuz bir durumdayken karşılaştırınca Q10 sanki bir tık daha iyi dışarıdaki sesten izole ediyor kulakları.

Evet Q10'un pasif izolasyonu daha iyi olabilir o konuda. Soundcore uygulamasından Bass Boost diye bir seçenek olması gerek onu seçerseniz bas artacaktır.

@feverane Anker SoundCore Life Q30 Kablosuz ANC Aktif Gürültü Önleyici 40 Saate Varan Çalma Süresi NFC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 939TL var ama pembe renk. 900TL ve aşağısına düştüğünde kaçırmayın. Bu arada tavsiyem Q10'u satmayın, şu an o düşük bütçe için biçilmez kaftan. Satarsanız ileride çok zam gelme ihtimali var. Öyle bal gibi bir kulaklığı eş, dost, akrabaya vermenizi daha çok tavsiye ederim. :)
Hocam şu an Q30 ise 1900 TL. Tahminim cevabınızın olumsuz olacağı yönünde ama Q30 fiyatını hak ediyor mu? Etmiyorsa Q10 ile aynı kalitede bir kulaklık önerebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı