Q30 UB500 ile gecikme yapıyor

Ahmet06han

Hectopat
Makaleler
1
Amacım oyun oynamak degıl zaten. Ama vıdeo ızlerken ses gec gelıyor. Opera GX tarayıcısı kullanıyorum. Onda klavye basma sesı var. Oda gec gelıyor. Çözümü var mı? Telefonda oyle bır gecıkme yok.

Bu konu hakkinda bilginiz var mi hocam? @Error

Son düzenleme:
Amacım oyun oynamak degıl zaten. Ama vıdeo ızlerken ses gec gelıyor. Opera GX tarayıcısı kullanıyorum. Onda klavye basma sesı var. Oda gec gelıyor. Çözümü var mı? Telefonda oyle bır gecıkme yok.

Bu konu hakkinda bilginiz var mi hocam? @Error

Dongle ile alakalı büyük ihtimal, USB portunuz 2.0 ise 3.0'a takın veya 3.0 ise 2.0'a takın. Veya port değiştirin.

Birazdan deneyecegim.

Gecikme ayni hocam. 2.0 ve 3.0'a taktim. Anakart ve on panelde de denedim. Ayni.

@Error Buds 3 Pro ile gecikme videosu izledigim zaman gecikmeyi hissediyorum. Ama Q30'da hissedilmiyor bu videoda. Ama videoda agiz ile ses kaymasi var. Valorant'ta mermi sıkıp denedım. Orada da mermi 1sn gec ses cikartiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Olsun, belki bir sorun vardır. Aklıma bir şey gelmiyor. Ama büyük ihtimal sorun dongle'da.
Bu tür ürünlerde ekstradan bir dongle ile bağlantı sağlayınca bu tür sorunlar olabiliyor. Bluetooth bir kulaklığı, Bluetooth dongle ile PC'ye bağlarken ben zaten bu tür sorunları hep göz önünde bulundururum.

Yeni konular

Geri
Yukarı