Soundcore Life Q30 bass patlama yapıyor

RetroTape

Decapat
Merhaba öncelikle, daha yeni Soundcore Life Q30 Bluetooth'lu kulaklık aldım kulaklıkta gürültü engelleme açık olunca son seste basslar patlıyor. Bunun nedeni arızalı ürün mü acaba yoksa kronik bir şey mi bu sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?

Benzer bir sorun yok bende ayni kulaklikta.

Peki mahsuru yoksa program ayarlarından bass boostedı açıp en yüksek seste gürültü azaltma aktifken bass yoğunluklu bir şarkı da dener misiniz acaba değişime ona göre göndereceğimde.

Peki mahsuru yoksa program ayarlarından bass boostedı açıp en yüksek seste gürültü azaltma aktifken bass yoğunluklu bir şarkı da dener misiniz acaba değişime ona göre göndereceğimde.

Şarkı olarak bende en çok metamorphosis şarkısında yoğun bir şekilde oldu denerseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:

Şarkı olarak bende en çok metamorphosis şarkısında yoğun bir şekilde oldu denerseniz çok sevinirim.
Hiç iadeye yollama, ben yolladım adamlar sıfır ürün yolladı yine aynı sorun vardı.

Kendi EQ ayarimla kullaniyorum ben ama zaten 100Hz altı normalden daha yüksek olan kulaklık. EQ olmadan çok iyi değil sesi EQ ile düzeliyor anca. Bass boost açıyorum diyorsun bir de üstüne.

Normal olup olmadığı değil de o şekilde nasıl müzik dinleyebildiğin asıl benim merak ettiğim. Ben de olmadı bahsettiğin tarz bir problem ama ses çok kötü tabiki orası ayrı.

Normal olup olmadığı değil de o şekilde nasıl müzik dinleyebildiğin asıl benim merak ettiğim. Ben de olmadı bahsettiğin tarz bir problem ama ses çok kötü tabii ki orası ayrı.

Ya şöyle müziklere göre ben ayarı değiştiriyordum da öyle denk geldi o yüzden sordum peki önerebileceğiniz bir EQ ayarı var mıdır acaba.

Geri
Yukarı