Q6600 bilgisayarı hareket ettirince kapanıyor

atiince

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5; İşlemci: AMD APU İşlemci Ryzen 5 3550H ve AMD Vega 8, Ekran Kartı: AMD RX560X, RAM: 16GB, SSD: 250GB M.2, Samsung 860 EVO 1TB

PS5
Meslek
Uçak Teknisyeni
RAM
2X2GB DDR3
SSD veya HDD modeli
Hikvision
Ekran kartı
R7 240
Anakart
G41-M Combo
İşlemci
Intel Core 2 Quad Q6600
Bilgisayarı hareket ettirince kapanıyor. PSU'yu değiştirdim, Power kablosunu değiştirdim ancak nafile. Sorun ne olabilir? HDD'de temassızlık bulunmuyor. Memtest86 ile RAM'leri test ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi ilk aklıma diskte temassızlık geldi ama o değilmiş. PSU kablolarının soketinde sorun olabilir mi tam oturmuyordur falan.

Vallahi ilk aklıma diskte temassızlık geldi ama o değilmiş. PSU kablolarının soketinde sorun olabilir mi tam oturmuyordur falan.
Power kablosunu oynatınca özellikle yapıyor gibi. Ekstradan kasaya giden açma pinini söktüğümde daha az agresifleşti kapanmalar ama hala devam ediyor. Anakart buna sebep olabilir mi?

Power kablosunu oynatınca özellikle yapıyor gibi. Ekstradan kasaya giden açma pinini söktüğümde daha az agresifleşti kapanmalar ama hala devam ediyor. Anakart buna sebep olabilir mi?

Soket sıkıntılıysa evet yakından çekilmiş fotoğrafını atabilir misin pin ve soketin.

Geri
Yukarı